Zakup paliw bezpośrednio na stacji paliw dla pojazdów Obsługi Komunalnej Gminy Sejny na okres 36 miesięcy

Gmina Sejny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296759
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-18 11:52
Lokalizacja
Sejny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eb0c2fa-6e36-466c-98d3-fe5f8182e765
Identyfikator
8442143456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296759 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup paliw bezpośrednio na stacji paliw dla pojazdów Obsługi Komunalnej Gminy Sejny na okres 36 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sejny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jerzego Grodzińskiego, 1

1.5.2.) Miejscowość: Sejny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 875173760

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.sejny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.sejny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup paliw bezpośrednio na stacji paliw dla pojazdów Obsługi Komunalnej Gminy Sejny na okres 36 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eb0c2fa-6e36-466c-98d3-fe5f8182e765

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023231/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup paliw bezpośrednio na stacji paliw dla pojazdów Obsługi Komunalnej Gminy Sejny na okres 36 miesięcy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw płynnych, tj. oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb 98 i 95 do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń Obsługi Komunalnej Gminy Sejny, realizowana w okresie 36 miesięcy, licząc od daty rozpoczęcia realizacji zamówienia tj. od 01.07.2026 r. Przewidywana ilość zakupionego paliwa w okresie obowiązywania umowy:
ON – 108 000 litrów na okres 36 miesięcy
PB – 98 i 95 – łącznie 4 800 litrów na okres 36 miesięcy
Zamawiający zastrzega, że podane powyżej ilości poszczególnych paliw są wielkościami oszacowanymi z należytą starannością, jednakże dane te mają charakter orientacyjny, służący do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. W zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego, mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w czasie obowiązywania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Treść oferty złożonej w odpowiedzi na ogłoszenie Zamawiającego jest niezgodna z warunkami zamówienia. Wykonawca nie złożył oferty obejmującej cały wymagany asortyment stanowiący przedmiot zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie unieważniono przed wybraniem najkorzystniejszej oferty.
2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy