Usuwanie stanów awaryjnych na ciekach, rowach i w obrębie eksploatowanego majątku, bieżące przeglądy obiektów, przeglądy instalacji elektrycznych, prace serwisowe na obiektach pompowni

Katowickie Inwestycje S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296798
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296798/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-18 11:59
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98a58bb7-476d-4eb3-9ebe-456f409c2d5b
Identyfikator
9542588939
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi utylizacji nieczystościUsługi odchwaszczaniaUsługi utrzymania gruntówUsługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniamiUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL LISOWSKIMysłowice, PL · lot 0
263 446,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296798 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usuwanie stanów awaryjnych na ciekach, rowach i w obrębie eksploatowanego majątku, bieżące przeglądy obiektów, przeglądy instalacji elektrycznych, prace serwisowe na obiektach pompowni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 350 00 75

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kisa.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usuwanie stanów awaryjnych na ciekach, rowach i w obrębie eksploatowanego majątku, bieżące przeglądy obiektów, przeglądy instalacji elektrycznych, prace serwisowe na obiektach pompowni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98a58bb7-476d-4eb3-9ebe-456f409c2d5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296798

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KISA/TP/02/I/2026/STANY AWARYJNE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Usuwanie stanów awaryjnych na ciekach, rowach i w obrębie eksploatowanego majątku, bieżące przeglądy obiektów, przeglądy instalacji elektrycznych, prace serwisowe na obiektach pompowni”.

1.1. Usuwanie stanów awaryjnych na majątku należącym do Katowickich Inwestycji S.A., obejmujące w szczególności: sieci kanalizacji deszczowej, studnie kanalizacji deszczowej, urządzenia podczyszczające-takie jak separatory, osadniki, piaskowniki, pompownie wód deszczowych, wyloty kanalizacji deszczowej do rzek, potoków i rowów. Zakres prac obejmuje również prowadzenie bieżących przeglądów obiektów, przeglądów instalacji elektrycznych oraz wykonywanie prac serwisowych na obiektach pompowni wód deszczowych na terenie miasta Katowice.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312100-1 - Usługi odchwaszczania

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263446,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 561802,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263446,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Techniczno Inżynieryjne Kamil Lisowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2220915518

7.3.3) Ulica: ul. Wojciecha Korfantego 19/1

7.3.4) Miejscowość: Mysłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-400

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawca: UTDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zakres:Czyszczenie z użyciem pompy typu WUKO

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263446,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi