WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ W SEGMENTACH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBICY
Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Ojca Pio w Dębicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00296835
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 12:06
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0c1557f-06d4-4f07-b08c-d42c03c4a862
- Identyfikator
- 8721040732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296835 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ W SEGMENTACH
DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBICY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Ojca Pio w Dębicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691770636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 23 Sierpnia 3
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 6809700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsdebica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0c1557f-06d4-4f07-b08c-d42c03c4a8621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ W SEGMENTACHDOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBICY
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0c1557f-06d4-4f07-b08c-d42c03c4a862
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00524614/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie remontu pomieszczeń w segmentach w DPS w Dębicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244354
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.ZP.271.14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1314916,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remont budynku DPS w Dębicy polegającej na wykonaniu robót budowlanych i instalacyjnych mających na celu poprawę stanu technicznego pomieszczeń oraz poprawę komfortu mieszkańców z niepełnosprawnościami. Lokalizacja inwestycji – dz. nr ewid. gr. 850 obr. 0005 Miasto Dębica, ul. 23-sierpnia 3, 39-200 Dębica.
Planowane prace budowlane będą polegały na:
• Wymianie stolarki drzwiowej w pomieszczeniach wewnętrznych,
• Poszerzenie (rozebranie fragmentu ściany) otworów drzwiowych o ok. 30,0 cm w ścianach działowych wewnętrznych pod wymienianą stolarkę drzwiową
• Przesunięcie instalacji elektrycznej oświetleniowej i gniazd wtykowych w miejscu kolizji rozbieranych fragmentów ścian działowych,
• Wymianę wykładziny PCV oraz skucie i wykonanie nowych posadzek cementowych w pomieszczeniach oraz na ciągach komunikacyjnych,
• Rozebranie ścian działowych w łazienkach,
• Skucie i wykonanie nowych okładzin z płytek ceramicznych w łazienkach
• Skucie i wykonanie nowych posadzek cementowych wraz z hydroizolacją w łazienkach,
• Wymianie okien drewnianych na PCV w łazienkach,
• Wymiana armatury oraz urządzeń sanitarnych w łazienkach,
• Wymianę instalacji sanitarnych wod.-kan. i C.O. wraz z podejściami remontowanych pomieszczeniach,
• Wymianę instalacji przyzywowej w użytkowanych pomieszczeniach,
• Wymianę lamp oświetleniowych w pomieszczeniach wewnętrznych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45431200-9 - Kładzenie glazury
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1420110,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1880210,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1420110,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ACORDI Dominik Ziobro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191662287
7.3.3) Ulica: Budziwojska 36
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-317
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1420110,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-09 do 2026-11-168.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |