„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00296963
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 12:33
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c30a929c-9f19-4b14-885f-8b7d6157c520
Identyfikator
9930649981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynków

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ DROGOŚŁęg Tarnowski, PL · lot 0
494 580,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00296963 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122449079

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Traugutta 5a

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-101

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tosir.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/tosirekreacji

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c30a929c-9f19-4b14-885f-8b7d6157c520

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30a929c-9f19-4b14-885f-8b7d6157c520

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DN.271-5/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa zamówienia:
„Remont i modernizacja pomieszczeń budynku obsługi Stadionu TOSiR przy ul. Piłsudskiego 32 w ramach programu ministerialnego „Szatnia na medal - Edycja 2026"
2. Określenie przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont pomieszczeń budynku obsługi stadionu LA przy
ul. Piłsudskiego na działce nr 4/7 obr. 106 w Tarnowie.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
a) Przebudowę wejścia do budynku- parter
b) Roboty remontowe i modernizacyjne- II piętro
c) Roboty zakresu instalacji elektrycznej i teletechnicznej
d) Roboty zakresu instalacji sanitarnych
e) Ocieplenie stropu nad modernizowanym II piętrem budynku
f) Remont i modernizacja szatni nr 17
g) Remont i modernizacja szatni nr 15
h) Roboty końcowe
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 494580,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 677231,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 494580,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana Adro-Bau Andrzej Drogoś, 33-131 Łęg Tarnowski, ul. P.C.K. 10 A

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873 188 15 39

7.3.3) Ulica: ul. P.C.K. 10 A

7.3.4) Miejscowość: Łęg Tarnowski,

7.3.5) Kod pocztowy: 33-131

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 494580,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane