Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Miejska Górka
GMINA MIEJSKA GÓRKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297003
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 12:41
- Lokalizacja
- Miejska Górka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-970d8362-6b9d-4daa-a18c-2857e2de48e8
- Identyfikator
- 6991870879
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297003 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Miejska Górka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA GÓRKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 33
1.5.2.) Miejscowość: Miejska Górka
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-910
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 655474507
1.5.8.) Numer faksu: +48 655474421
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miejska-gorka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miejska-gorka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miejska-gorka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Miejska Górka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-970d8362-6b9d-4daa-a18c-2857e2de48e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110652/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Miejska Górka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 8: Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działanie 8.1 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233473
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269512,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno-rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 w miejscowości Dłoń.
Zakres prac obejmuje:
• roboty przygotowawcze,
• wykonanie nawierzchni z desek kompozytowych,
• montaż miejsca obsługi użytkowników:
- miejsca odpoczynku (2 szt.),
- parkingu rowerowego wraz z punktem naprawy rowerów (1 szt.),
- toalety (1 szt.),
- pojemnika do segregacji odpadów (1 szt.),
- ławeczki solarnej (1 szt.),
• wykonanie monitoringu wizyjnego,
• wykonanie nasadzeń.
Szczegółowy zakres robót określony został w:
- dokumentacji projektowej – załącznik nr 9 do SWZ,
- przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym – załącznik nr 10 do SWZ,
- Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
34928210-3 - Wiaty drewniane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299311,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365310,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299311,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany "JAN-BUD" Janusz Piskorski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250054597
7.3.3) Ulica: Zalesie Wielkie
7.3.4) Miejscowość: Kobylin
7.3.5) Kod pocztowy: 63-740
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299311,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |