Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole
Miasto i Gmina Odrzywół
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 12:47
- Lokalizacja
- Odrzywół, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f5dc32d-76d0-4e58-a5d5-10662b28b492
- Identyfikator
- 6010086182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297025 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Odrzywół
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223853
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 53
1.5.2.) Miejscowość: Odrzywół
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-425
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odrzywol.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.odrzywol.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f5dc32d-76d0-4e58-a5d5-10662b28b4921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f5dc32d-76d0-4e58-a5d5-10662b28b492
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048731/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane w ramach interwencji I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT-2710.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole:
Przedmiotem inwestycji jest istniejący park miejski w Odrzywole.
Celem inwestycji jest rewitalizacja parku z budową tężni solankowej w miejsce ist-niejącej fontanny.
Zakres zamówienia obejmuje dwa zadania:
Zadanie nr 1 Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu
Prace budowlane będą dotyczyły wyłącznie obiektów niekubaturowych, stanowią-cych zagospodarowanie terenu:
• budowy tężni solankowej,
• budowy obiektów małej architektury – ławek,
• nasadzeń krzewów i innej roślinności,
• budowę wewnętrznych instalacji elektrycznych, wodociągowych i kanalizacji technologicznej.
Przedmiotem zamówienia nie jest objęta budowa przyłączy elektroenergetycznego, kanalizacyjnego i wodociągowego gdyż działka posiada ujęcie wody obecnie zasila-jące fontannę, kanalizacja technologiczna pracuje w obiegu zamkniętym gdzie ście-ki nie wymagają odprowadzenia do kanalizacji sanitarnej oraz posiada przyłącze elektroenergetyczne.
W ramach inwestycji rozebrany zostanie istniejący wodotrysk, fragment chodnika i obiekty małej architektury. Na rozbiórkę w/w obiektów nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia.
Zadanie nr 2 Wykonanie obsługi geodezyjnej inwestycji
Zakres prac do wykonania dla tego zadania obejmuje:
• wytyczenie tężni i elementów zagospodarowania terenu,
• wykonanie inwentaryzacji powykonawczej,
• opracowanie dokumentacji geodezyjnej do przyjęcia w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280723,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280723,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280723,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. ZIBI-BRUK Zbigniew Gruszczyński
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PBD BoboBud Bogdan Gruszczyński ul. Słoneczna 44 , 26-640 Skaryszew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962784824
7.3.3) Ulica: ul. Partyzantów 56
7.3.4) Miejscowość: Skaryszew
7.3.5) Kod pocztowy: 26-640
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280723,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane w ramach zadania pn. „Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu Parku Miejskiego w Odrzywole” będzie współfinansowane w ramach interwencji I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027).| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |