Modernizacja boiska bocznego w m. Osie.
GMINA OSIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297027
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 12:48
- Lokalizacja
- Osie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f737f6fe-36ab-445f-95ef-debb6cac1926
- Identyfikator
- 5591130747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297027 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska bocznego w m. Osie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Osie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-150
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pawlak@osie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska bocznego w m. Osie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f737f6fe-36ab-445f-95ef-debb6cac1926
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041610/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja boiska bocznego w m. Osie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚBiGK.271.4.2026.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa boiska do piłki nożnej wraz z przebudową instalacji oświetlenia na działkach o numerach ewidencyjnych 443 i 130 w miejscowości Osie, gmina Osie, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie.
Aktualnie na obszarze objętym inwestycją znajduje się: boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią z trawy syntetycznej wyposażone w dwie bramki, dwa piłkochwyty, dwie ławki dla zawodników rezerwowych z zadaszeniem, trybuny stacjonarne, utwardzenia z kostki betonowej oraz obszar biologicznie czynny. Teren boiska do gry w piłkę nożną wydzielony jest ogrodzeniem panelowym. Boisko wyposażone jest w system odwodnienia (drenaż) z odprowadzeniem do szczelnych, wybieralnych studni. Woda wykorzystywana jest do podlewania terenu biologicznie czynnego. Działka wyposażona jest w zewnętrzna instalację energetyczną wraz z słupami oświetleniowymi. Obiekt posiada dostęp do drogi publicznej.
Zakres inwestycji obejmuje: Demontaż i ponowny montaż istniejących urządzeń w projektowanych lokalizacjach, tj. bramka - 2 kpl; ławka rezerwowych z zadaszeniem - 2 kpl; piłkochwyt wys. 6,00m, dł. 40,08m; ogrodzenie panelowe wys. 1,50m dł. 117,76m; Rozbiórkę utwardzeń z kostki betonowej, pow. 304,61m2; Rozbiórkę części istniejącego boiska, pow. 27,15m2; Wyprofilowanie terenu; Wykonanie obrzeży betonowych 8x30cm w ławach betonowych wokół rozbudowywanej części boiska; Rozbudowa systemu odwodnienia; Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię z trawy syntetycznej 1506,41m2; Wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej (rozbudowa boiska) o powierzchni 1506,41 m2; Wykonanie nowych linii boiska; Wykonanie odcinków nowego ogrodzenia panelowego wys. 1,50m, dł. 6,12m i 3,38m; Wykonanie utwardzeń z kostki betonowej gr. 6,cm, pow. 46,16m2; Przebudowę instalacji oświetlenia; Inwestor posiada wymagane decyzje i pozwolenia niezbędne do realizacji przedsięwzięcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750762,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 934800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750762,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGIC-GARDEN OBIEKTY SPORTOWE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571712452
7.3.3) Ulica: Ciencisko 32A
7.3.4) Miejscowość: Ciencisko
7.3.5) Kod pocztowy: 88-320
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej Grupa Magic Garden Sp. zo.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750762,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |