Remont kanalizacji zewnętrznej dla NBP Oddziału Okręgowego w Szczecinie
NARODOWY BANK POLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297196
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 13:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b02d83a7-ca76-4e5c-8b0f-85e73ebc50f5
- Identyfikator
- 5250008198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297196 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kanalizacji zewnętrznej dla NBP Oddziału Okręgowego w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-919
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DKRZ-WPO2@nbp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.nbp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
polityka pieniężna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kanalizacji zewnętrznej dla NBP Oddziału Okręgowego w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b02d83a7-ca76-4e5c-8b0f-85e73ebc50f5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPO2-AM-241-0276/OOSzcz/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem jest wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” robót budowlanych, polegających na remoncie instalacji
kanalizacji zewnętrznej dla budynku Oddziału Okręgowego Obiektu NBP w Szczecinie przy ul. płk T.A. Starzyńskiego 1,
zgodnie z Projektowanymi postanowieniami umowy i Programem Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) (Załącznik nr 8 do
SWZ)zwany dalej Robotami.
2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany przez Wykonawcę w 2 etapach:
1) Etap I – opracowanie Dokumentacji wykonawczej wraz z przeniesieniem praw autorskich do Dokumentacji wykonawczej
w zakresie i na zasadach określonych w § 11 Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do
SWZ;
2) Etap II:
a) wykonanie Robót na podstawie zaakceptowanej i odebranej Dokumentacji wykonawczej wraz ze sprawowaniem nadzoru
autorskiego, po uprzednim uzyskaniu ewentualnie wymaganego pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót,
b) wykonanie Dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem praw autorskich do Dokumentacji powykonawczej w
zakresie i na zasadach określonych w § 11 Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ,
c) udzielenie gwarancji i rękojmi na zasadach określonych w § 6 Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących
załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71600000-4 - Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |