„Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach”

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00297282
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-18 13:32
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1ad423d-9cdf-4c90-9a66-fd453197dd83
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweBetonowanieGotowe elementy i części składoweRoboty murarskie i muroweTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychLampy i oprawy oświetlenioweInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
INTERO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297282 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1ad423d-9cdf-4c90-9a66-fd453197dd83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035375/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja budynku I LO z dostosowaniem dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 227933,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Przebudowa kompleksu szatniowego męskiego wraz z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej oraz dostosowaniem pochylni wewnętrznej obejmuje:
1. Roboty budowlane w tym między innymi: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (części ścianek działowych, skucie glazury, terakoty, demontaż drzwi wewnętrznych, armatury), wykucie nowego otworu drzwiowego, przygotowanie podłoża pod nową posadzkę zgodnie z dokumentacją, naprawy po bruzdowaniu pod instalację elektryczną i wod-kan, wymurowanie ścianek zgodnie z dokumentacją z tynkowaniem, dwukrotnym gipsowaniem i pomalowaniem ścian farbami powyżej glazury, wykonanie zabudów, montaż ścianek natrysków z płyt HPL z okuciami ze stali nierdzewnej, montaż drzwi wewnętrznych, wykonanie toalety dla osób niepełnosprawnych z wyposażeniem, wykonanie i wyposażenie dodatkowego pomieszczenia tzn. porządkowego, ułożenie glazury i terakoty, itp., montaż balustrady.
2. Roboty elektryczne w tym między innymi: roboty przygotowawcze i demontaże, wymiana rozdzielnicy obsługującej kompleks szatniowy z przepięciem istniejących obwodów dochodzących do rozdzielnicy, wykonanie zasilenia z rozdzielnicy głównej z jej doposażeniem, wymiana osprzętu instalacyjnego i opraw oświetleniowych, wykonanie instalacji przyzywowej, oświetlenia awaryjnego, gniazd wtykowych, przeciwporażeniowej, próby i pomiary, itp.
3. Roboty sanitarne w tym między innymi: prace przygotowawcze i demontaże, wykonanie nowej instalacji wod-kan zgodnie z dokumentacją oraz wymiana umywalek, misek ustępowych, brodzików z dostosowaniem do nowej aranżacji pomieszczeń, wymiana grzejników i itp.
Uwaga:
Zamówieniem nie objęto prac w pomieszczeniu oznaczonym nr 2 w szatni męskiej wraz z wyposażeniem, a także szatni damskiej (wszystkie branże), wykonania pochylni wewnątrz budynku oraz dodatkowych drzwi w pomieszczeniu siłowni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262300-4 - Betonowanie

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 162462,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Budowa podnośnika zewnętrznego dla osób niepełnosprawnych obejmuje:
1. Roboty budowlane w tym między innymi: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie żelbetowej płyty fundamentowej, montaż podnośnika platformowego, itp.
2. Roboty elektryczne w tym między innymi: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie kompletnej instalacji zasilającej, itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262300-4 - Betonowanie

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 65471,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118723,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERO SERWIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118-218-80-61

7.3.3) Ulica: Daniłowskiego 6/76

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-833

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane