Dzierżawa automatycznych analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników dla Szpitala św. Anny w Miechowie.
Szpital św. Anny w Miechowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297626
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-18 14:30
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a138e7f7-249b-4a01-9603-881466826b9d
- Identyfikator
- 6591328869
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneAnalizatory
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297626 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa automatycznych analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników dla Szpitala św. Anny w Miechowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital św. Anny w Miechowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304384
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 3
1.5.2.) Miejscowość: Miechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.miechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.miechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/szpital_miechow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa automatycznych analizatorów parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników dla Szpitala św. Anny w Miechowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a138e7f7-249b-4a01-9603-881466826b9d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080539/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dzierżawa automatycznego analizatora parametrów krytycznych wraz z dostawą odczynników dla Szpitala św. Anny w Miechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275511
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/TP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 807236,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Zadanie 1: dzierżawa analizatora parametrów krytycznych (1 szt.) wraz z dostawą niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych na okres 24 miesięcy liczony od momentu zawarcia umowy, zgodnie z załącznikami nr 4, 7 i 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
4.5.5.) Wartość części: 384695,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
b) Zadanie 2: dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z dostawą niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych oraz dostawa odczynników do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 Flex Plus będącego własnością Zamawiającego, na okres 24 miesięcy liczony od momentu zawarcia umowy, zgodnie z załącznikami nr 4a, 7 i 6a do SWZ. Ponadto Wykonawca w ramach zadania nr 2 zapewni pakiet serwisowy umożliwiający bezpośredni kontakt z wyznaczonym do tego celu inżynierem serwisu.4.5.3.) Główny kod CPV: 38434000-6 - Analizatory
4.5.5.) Wartość części: 422541,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
I. Postępowanie zostało unieważnione:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm.)
Uzasadnienie faktyczne: Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
I. Postępowanie zostało unieważnione:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm.)
Uzasadnienie faktyczne: Nie złożono żadnej oferty.
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |