„Przebudowa dwupoziomowego parkingu dworca autobusowego w Starachowicach polegająca na wydzieleniu poczekalni i toalet dla podróżnych oraz zaplecza socjalnego dla kierowców” (...)
Gmina Starachowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297754
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-18 14:55
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a8e86e5-9f22-4b90-a887-b97c8608364c
- Identyfikator
- 6641909150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297754 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dwupoziomowego parkingu dworca autobusowego w Starachowicach polegająca na wydzieleniu poczekalni i toalet dla podróżnych oraz zaplecza socjalnego dla kierowców” (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a8e86e5-9f22-4b90-a887-b97c8608364c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dwupoziomowego parkingu dworca autobusowego w Starachowicach polegająca na wydzieleniu poczekalni i toalet dla podróżnych oraz zaplecza socjalnego dla kierowców” (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a8e86e5-9f22-4b90-a887-b97c8608364c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019960/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa dwupoziomowego parkingu dworca autobusowego w Starachowicach polegająca na wydzieleniu poczekalni i toalet dla podróżnych oraz zaplecza socjalnego dla kierowców
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy – zakup ekologicznego taboru i modernizacja infrastruktury komunikacyjnej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2026.ESł
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 268743,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: przebudowa dwupoziomowego parkingu dworca autobusowego w Starachowicach polegająca na wydzieleniu poczekalni i toalet dla podróżnych oraz zaplecza socjalnego dla kierowców wraz z wewnętrznymi instalacjami: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, energii elektrycznej oraz zewnętrznej instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.
1) Główny zakres zamówienia obejmuje:
- usunięcie warstw podłoża pod projektowane nawierzchnie – kostka betonowa gr. 8 cm, podsypka gr. 5-13 cm;
- wykonanie podłogi z papy termozgrzewalnej, dwóch płyt izolacyjnych PIR, wylewki betonowej i płytek gresowych;
- montaż płyt warstwowych;
- montaż okien;
- montaż drzwi;
- montaż lameli drewnianych;
- montaż bariery energochłonnej;
- wykonanie ścianek działowych z płyt HPL;
- wykonanie robót instalacyjnych: elektrycznych, kanalizacji sanitarnej, ciepłej i zimnej wody,
- dostawa i montaż wyposażenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót.
Nie wymaga się, ale przewiduje, możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w terenie ogólnodostępnym,Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.
Zamawiający nie wymaga i nie umożliwia sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zmówienia, dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
2) Dostępność osób niepełnosprawnych:
Obiekt posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W obiekcie powstaną pomieszczenia poczekalni, WC męskie i WC damskie dostępne dla osób niepełnosprawnych. Do projektowanych pomieszczeń prowadzi istniejące utwardzenie znajdujące się po południowej stronie parkingu.
3) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.
- robót ogólnobudowlanych,
- robót elektrycznych,
- robot sanitarnych.
Zamówienie jest finansowane z programu „Poprawa komunikacji publicznej na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy – zakup ekologicznego taboru
i modernizacja infrastruktury komunikacyjnej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnionena podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |