Dostawa artykułów reklamowych 2026
Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00297803
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297803/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-18 15:07
- Lokalizacja
- Andrespol, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c616ba0a-413c-4e23-ad9d-fab17adde428
- Identyfikator
- 7280008666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły informacyjne i promocyjneMateriały reklamowe
Wykonawcy
2 przyznane
ZAPOL SOBCZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
50 368,5 PLNMATEUSZ PASIERBEKRozalin, PL · lot 1
44 580,12 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297803 z dnia 2026-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów reklamowych 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470597100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 19, Nowy Bedoń
1.5.2.) Miejscowość: Andrespol
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-020
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: (42) 677 25 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: orwlp@bedon.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bedon.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c616ba0a-413c-4e23-ad9d-fab17adde4281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów reklamowych 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c616ba0a-413c-4e23-ad9d-fab17adde428
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297803
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00625454/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Materiały reklamowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220527
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.270.129.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105426,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET I – Materiały poligraficzne i introligatorskie1. Torby papierowe foliowane – prezentowe pionowe A4 320x240x90 + znakowanie - 2000 sztuk
2. Torby papierowe foliowane - prezentowe pionowe A5 250x170x70 + znakowanie - 1000 sztuk
3. Torby papierowe foliowane - prezentowe poziome A3 490x330x120 + znakowanie - 500 sztuk
4. Teczki na dokumenty w oprawie skóropodobnej z tłoczonym znakowaniem- 500 sztuk
5. Teczki na dokumenty w oprawie introkalowej z tłoczonym srebrnym znakowaniem – 500 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
22462000-6 - Materiały reklamowe
4.5.5.) Wartość części: 58236,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET II – Materiały reklamowe1. Smycze zielone 15 mm z karabińczykami z nadrukiem - 1000 sztuk
2. Kubki termiczne z blokadą z grawerem- 200 sztuk
3. Długopisy metalowe z mechanizmem wysuwanym z grawerem - 2000 sztuk
4. Torby bawełniane czarne lub ciemnozielone ze znakowaniem - 1000 sztuk
5. Pendrive w obudowie drewnianej z grawerem - 200 sztuk
6. Rollup w kasecie – 20 sztuk
7. Baner – 50m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
4.5.5.) Wartość części: 47190,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50368,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128559,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50368,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zapol Sobczyk Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810061291
7.3.3) Ulica: al. Piastów 42
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-062
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50368,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44580,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70196,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44580,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Diadal Group Mateusz Pasierbek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 534 255 98 88
7.3.3) Ulica: Winogronowa
7.3.4) Miejscowość: Rozalin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-831
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44580,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość szacunkowa - wartość zamówienia podstawowego + 30 % prawa opcji. Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem - cena oferty + 30 % prawa opcji.Termin realizacji
Termin realizacji zamówienia wynosi nie więcej niż 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy,
z zastrzeżeniem, że zakończenie realizacji nastąpi nie później niż do dnia 31 grudnia 2026
r. oraz z zastrzeżeniem realizacji prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w okresie obowiązywania Umowy oraz w okresie dodatkowych 12 miesięcy od dnia 31 grudnia 2026 r.
| 2026-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |