Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych podczas turnusów terapeutycznych organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00297857
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-18 15:27
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6747415d-f69e-4fa3-a798-c8dad404e85c
Identyfikator
6762101814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieInne usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

WOJCIECH JURKOWSKIOchotnica Górna, PL · lot 0
84 996 PLN
WOJCIECH JURKOWSKIOchotnica Górna, PL · lot 1
138 420 PLN
WOJCIECH JURKOWSKIOchotnica Górna, PL · lot 2
150 160 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00297857 z dnia 2026-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych podczas turnusów terapeutycznych organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351612501

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 32

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-070

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 4220636

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6747415d-f69e-4fa3-a798-c8dad404e85c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych podczas turnusów terapeutycznych organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6747415d-f69e-4fa3-a798-c8dad404e85c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055809/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych na potrzeby organizacji wydarzeń realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie – postępowanie nr 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt „Po pierwsze Rodzina” finansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.23 Włączenie społeczne – projekt Województwa Małopolskiego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-ZP-261-11/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 366947,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług hotelarskich i restauracyjnych oraz wynajmu sal szkoleniowo-dydaktycznych i basenu, a także organizacji wieczorków integracyjnych na potrzeby organizacji turnusu terapeutycznego dla rodzin z terenu Małopolski, realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.
1. Część I zamówienia obejmuje organizację 4-dniowego turnusu terapeutycznego-wspierająco-szkoleniowego dla rodzin zastępczych z terenu Małopolski w ramach Projektu „Po pierwsze Rodzina” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Fundusze dla Małopolski 2021-2027.
2. Zakres usługi:
· Zapewnienie 4 sal szkoleniowo-dydaktycznych wraz z wyposażeniem.
· Zapewnienia 2 sal/pomieszczeń do konsultacji indywidualnych.
· Zapewnienie dostępu do wewnętrznego basenu rekreacyjnego wraz z obsługą ratownika.
· Zapewnienie sali dla ok. 70 osób na potrzeby organizacji zajęć integracyjnych.
· Zapewnienie dla każdego uczestnika 3 noclegów wraz ze śniadaniem.
· Zapewnienie wyżywienia - 4 obiadów i 3 kolacji (w tym 1x w formie ogniska/grilla).
· Zapewnienie 6 przerw kawowych dla dorosłych oraz 3 „II śniadań” i 3 podwieczorków dla dzieci.
· Organizacja 1 wieczorku integracyjnego z zapewnieniem obsługi wodzirejskiej oraz technicznej (integracja z muzyką/dyskoteka).
3. Uczestnikami turnusu terapeutyczno-wspierająco-szkoleniowego są rodzice zastępczy oraz przebywające pod ich opieką dzieci (w tym własne) a także personel świadczący usługi szkoleniowe w ramach turnusu.
4. Łączna liczba uczestników turnusu terapeutycznego to maksymalnie 67 osób, w tym ok. 27 osób dorosłych i ok. 40 dzieci/podopiecznych.
5. Obiekt, w którym realizowana będzie usługa musi spełniać następujące warunki:
a) obiekt zlokalizowany w miejscowości położonej w nie dalej niż 70 km od Rynku Głównego w Krakowie (licząc w linii prostej za pomocą funkcjonalności mapy google) - z wyłączeniem gminy miejskiej Kraków, zlokalizowany w miejscowości dysponującej infrastrukturą turystyczną, położony nie bliżej niż 500 m w linii prostej od autostrady, obwodnicy, trasy szybkiego ruchu czy torów kolejowych, ale umożliwiającej skorzystanie z transportu zbiorowego (np. pociągu, autobusu, czy busa kursującego według stałego rozkładu jazdy),
b) spełniał standard obiektu zaszeregowanego do kategorii min. 3 gwiazdki „***” zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2166).

Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do SWZ - Wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55130000-0 - Inne usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 80576,26 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług hotelarskich i restauracyjnych oraz wynajmu sal szkoleniowo-dydaktycznych i basenu, a także organizacji wieczorków integracyjnych na potrzeby organizacji turnusu terapeutycznego dla rodzin z terenu Małopolski, realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.
1. Część II zamówienia obejmuje organizację 6-dniowego turnusu terapeutycznego dla rodzin zastępczych z terenu Małopolski wychowujących dziecko z diagnozą FAS/FASD.
2. Zakres usługi:
· Zapewnienie 1 Sali szkoleniowej wraz z wyposażeniem, umożliwiającej także przeprowadzenie zajęć ruchowych na podłodze z udziałem dzieci dla ok. 35 osób.
· Zapewnienie 2 sal szkoleniowo-dydaktycznych na zajęcia dla dzieci wraz z wyposażeniem dla ok. 15 osób każda.
· Zapewnienie 1 sali z przeznaczeniem na zajęcia ruchowe dla ok. 15 osób.
· Zapewnienia 3 sal/pomieszczeń do konsultacji indywidualnych.
· Zapewnienie dostępu do wewnętrznego basenu rekreacyjnego wraz z obsługą ratownika.
· Zapewnienie sali dla ok. 75 osób na potrzeby 3 wieczorków integracyjnych.
· Zapewnienie dla każdego uczestnika 5 noclegów wraz ze śniadaniem.
· Zapewnienie wyżywienia - 5 obiadów i 5 kolacji (w tym 1x w formie ogniska/grilla).
· Zapewnienie 8 przerw kawowych dla dorosłych oraz 4 „II śniadań” i 4 podwieczorków dla dzieci (w tym 1 przerwa kawowa i 1 podwieczorek w formie lunch pakietów tj. zapakowanych w sposób umożliwiający zabranie posiłku na wycieczkę).
· Organizacja wieczorku integracyjnego z zapewnieniem obsługi wodzirejskiej oraz technicznej (integracja z muzyką/dyskoteka).
· Zapewnienie oprawy muzycznej ogniska/grilla w postaci kapeli góralskiej lub DJ - wraz z obsługą wodzirejską i techniczną.
3. Uczestnikami turnusu terapeutycznego są opiekunowie dzieci przebywających w rodzinach zastępczych (w tym zawodowych specjalistycznych), dzieci przebywające w pieczy zastępczej oraz dzieci własne lub przysposobione.
Łączna ilość uczestników turnusu terapeutycznego to maksymalnie 75 osób, w tym ok. 30 osób dorosłych i ok. 45 dzieci (podopiecznych do 18 roku życia).
4. Obiekt, w którym realizowana będzie usługa musi spełniać następujące warunki:
a) obiekt zlokalizowany w miejscowości położonej w nie dalej niż 70 km od Rynku Głównego w Krakowie (licząc w linii prostej za pomocą funkcjonalności mapy google) - z wyłączeniem gminy miejskiej Kraków, zlokalizowany w miejscowości dysponującej infrastrukturą turystyczną, położony nie bliżej niż 500 m w linii prostej od autostrady, obwodnicy, trasy szybkiego ruchu czy torów kolejowych, ale umożliwiającej skorzystanie z transportu zbiorowego (np. pociągu, autobusu, czy busa kursującego według stałego rozkładu jazdy),
b) spełniał standard obiektu zaszeregowanego do kategorii min. 3 gwiazdki „***” zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2166).

Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do SWZ - Wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55130000-0 - Inne usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 135606,18 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług hotelarskich i restauracyjnych oraz wynajmu sal szkoleniowo-dydaktycznych i basenu, a także organizacji wieczorków integracyjnych na potrzeby organizacji turnusu terapeutycznego dla rodzin z terenu Małopolski, realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.
1. Część III zamówienia obejmuje organizację 6-dniowego turnusu terapeutycznego dla rodzin wielodzietnych z terenu Małopolski wychowujących dziecko z diagnozą ASD (spektrum autyzmu).
2. Zakres usługi:
· Zapewnienie 1 sali szkoleniowej wraz z wyposażeniem, umożliwiającej także przeprowadzenie zajęć z sensoplastyki na podłodze z udziałem dzieci dla ok. 35 osób.
Zapewnienie 2 sal szkoleniowo-dydaktycznych na zajęcia dla dzieci wraz z wyposażeniem dla ok. 15 osób każda.
· Zapewnienie 1 sali z przeznaczeniem na zajęcia ruchowe dla ok. 15 osób.
· Zapewnienia 3 sal/pomieszczeń do konsultacji indywidualnych.
· Zapewnienie dostępu do wewnętrznego basenu rekreacyjnego wraz z obsługą ratownika.
· Zapewnienie sali dla ok. 85 osób na potrzeby 3 wieczorków integracyjnych.
· Zapewnienie dla każdego uczestnika 5 noclegów wraz ze śniadaniem.
· Zapewnienie wyżywienia - 5 obiadów i 5 kolacji (w tym 1x w formie ogniska/grilla).
· Zapewnienie 8 przerw kawowych dla dorosłych oraz 4 „II śniadań” i 4 podwieczorków dla dzieci (w tym 1 przerwa kawowa i 1 podwieczorek w formie lunch pakietów, tj. zapakowanych w sposób umożliwiający zabranie posiłku na wycieczkę).
· Organizacja wieczorku integracyjnego z zapewnieniem obsługi wodzirejskiej oraz technicznej (integracja z muzyką/dyskoteka).
· Zapewnienie oprawy muzycznej ogniska/grilla w postaci kapeli góralskiej lub DJ - wraz z obsługą wodzirejską i techniczną.
3. Uczestnikami turnusu terapeutycznego są rodziny wielodzietne wychowujące co najmniej 3 dzieci w tym dziecko z ASD (spektrum autyzmu).
Łączna ilość uczestników turnusu terapeutycznego to maksymalnie 85 osób, w tym ok. 30 osób dorosłych i ok. 55 dzieci (podopiecznych do 18 roku życia).
4. Obiekt, w którym realizowana będzie usługa musi spełniać następujące warunki:
a) obiekt zlokalizowany w miejscowości położonej w nie dalej niż 70 km od Rynku Głównego w Krakowie (licząc w linii prostej za pomocą funkcjonalności mapy google) - z wyłączeniem gminy miejskiej Kraków, zlokalizowany w miejscowości dysponującej infrastrukturą turystyczną, położony nie bliżej niż 500 m w linii prostej od autostrady, obwodnicy, trasy szybkiego ruchu czy torów kolejowych, ale umożliwiającej skorzystanie z transportu zbiorowego (np. pociągu, autobusu, czy busa kursującego według stałego rozkładu jazdy),
b) spełniał standard obiektu zaszeregowanego do kategorii min. 3 gwiazdki „***” zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2166).

Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do SWZ - Wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55130000-0 - Inne usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 150765,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84996 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122155 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84996 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Turystyczna "JURKOWSKI" Wojciech Jurkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122736933

7.3.3) Ulica: Osiedle Sikory 41

7.3.4) Miejscowość: Ochotnica Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-453

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

FIRMA TURYSTYCZNO - USŁUGOWA JURKOWSKI Rozalia Jurkowska, os. Równie 1, 34-452 Ochotnica Dolna, REGON 490109119 - realizacja usług hotelarskich i gastronomicznych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84996 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138420 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188765 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138420 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Turystyczna "JURKOWSKI" Wojciech Jurkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122736933

7.3.3) Ulica: Osiedle Sikory 41

7.3.4) Miejscowość: Ochotnica Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-453

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

FIRMA TURYSTYCZNO - USŁUGOWA JURKOWSKI Rozalia Jurkowska, os. Równie 1, 34-452 Ochotnica Dolna, REGON 490109119 - realizacja usług hotelarskich i gastronomicznych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138420 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150160 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210515 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150160 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Turystyczna "JURKOWSKI" Wojciech Jurkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122736933

7.3.3) Ulica: Osiedle Sikory 41

7.3.4) Miejscowość: Ochotnica Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-453

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

FIRMA TURYSTYCZNO - USŁUGOWA JURKOWSKI Rozalia Jurkowska, os. Równie 1, 34-452 Ochotnica Dolna, REGON 490109119 - realizacja usług hotelarskich i gastronomicznych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150160 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia:
a) 4 następujące po sobie dni w okresie 28.06.2026 r. – 04.07.2026 r. – dotyczy części I zamówienia;
b) 6 następujących po sobie dniach w okresie 05.07.2026 r. – 11.07.2026 r. – dotyczy części II zamówienia;
c) 6 następujących po sobie dniach w okresie 23.08.2026 r. – 30.08.2026 r. – dotyczy części III zamówienia.
2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi