Wykonanie robót budowlanych polegających na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek na korytarzach w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Równej 11 w Świdnicy
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298062
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298062/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 07:42
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-607327dc-2cbf-4525-8716-de30089385bd
- Identyfikator
- 8841054949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298062 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek na korytarzach w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Równej 11 w Świdnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ŚWIDNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000690810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Równa 11
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 85 20 573
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lo2.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lo2.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek na korytarzach w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Równej 11 w Świdnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607327dc-2cbf-4525-8716-de30089385bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298062
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00241456/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane polegające na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek na korytarzach w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Równej 11 w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242669
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 218683,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek (parkietu) na korytarzach w części starszej obiektu na parterze i I piętrze w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących położonego przy ul. ul. Równej 11
w Świdnicy.
Opis prac:
Prace do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia obejmują między innymi:
a. rozebranie posadzek z parkietu wraz z oczyszczeniem klepek nadających się do ponownego wbudowania,
b. rozbiórka cokołów wraz z ich ponownym wbudowaniem po przeprowadzeniu prac renowacyjnych polegających na oczyszczeniu z farb, szlifowaniu, szpachlowaniu,
c. oczyszczenie podłoża z klejów i pozostałości po starym parkiecie,
d. gruntowanie podłoży pod wykonanie warstw wyrównawczych,
e. wykonanie warstw wyrównawczych w postaci wylewek samopoziomujących,
f. zgruntowanie środkami gruntującymi (zalecane jest stosowanie gruntów tej samej firmy co klej),
g. ułożenie nowych parkietów oraz parkietów z odzyskanej klepki,
h. ponowne ułożenie odnowionych cokołów,
i. trzykrotne szlifowanie parkietów
j. lakierowanie lakierami o bardzo dużej odporności na ścieranie dedykowanym do pomieszczeń o bardzo dużym nasileniu ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432113-9 - Kładzenie parkietu
44191000-5 - Różne drewniane materiały budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na wykonanie robót budowlanych polegających na przełożeniu i wymianie podłogi z klepek na korytarzach w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Równej 11 w Świdnicy - zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt.3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210946,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351780,00 PLN
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |