Wykonanie i montaż oznakowania wizualnego oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych w przestrzeni biurowej przy ul Pańskiej 97, w Warszawie

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298146
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-19 08:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d83cb93-202b-4657-8c90-2642265bfa3b
Identyfikator
5220018559
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektów graficznychElementy oznakowaniaArtykuły informacyjne i promocyjneZnaki i podobne elementyBiletyTapety papierowe i inne okładziny ścienneWykładziny podłogowe

Wykonawcy

1 przyznane

BERNARD BOŚKielce, PL · lot 0
486 354,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298146 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i montaż oznakowania wizualnego oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych w przestrzeni biurowej przy ul Pańskiej 97,
w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142137128

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pańska 97

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-834

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Elzbieta.Watts@nfosigw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nfosigw/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d83cb93-202b-4657-8c90-2642265bfa3b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i montaż oznakowania wizualnego oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych w przestrzeni biurowej przy ul Pańskiej 97,
w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d83cb93-202b-4657-8c90-2642265bfa3b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119142/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie i montaż oznakowania wizualnego oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych w przestrzeni biurowej przy ul. Pańskiej 97.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215749

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOZ.26.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 359734,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i montaż oznakowania wizualnego i identyfikacyjnego oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych przestrzeni biurowej przy ul. Pańskiej 97 w Warszawie, piętra 3, 4 i 5, użytkowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).
2. Zakres zamówienia
Wykonawca zobowiązany jest do:
- przygotowania tłumaczeń napisów w języku Braille’a,
- produkcji, dostawy i montażu elementów oznakowania,
- zapewnienia spójności wizualnej wszystkich elementów zgodnie z Księgą identyfikacji wizualnej NFOŚiGW i projektem aranżacji,
- przygotowania egzemplarzy próbnych (mockupów) wszystkich typów oznaczeń do akceptacji przez Zamawiającego przed produkcją seryjną,
- przedłożenia, w terminie określonym w §1 ust. 8 PPU (Umowy),dokumentów potwierdzających jakość i zgodność dostarczonego przedmiotu zamówienia, w szczególności atestów, certyfikatów, aprobat technicznych oraz świadectw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79822500-7 - Usługi projektów graficznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928470-3 - Elementy oznakowania

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

22459000-2 - Bilety

39190000-0 - Tapety papierowe i inne okładziny ścienne

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 441964,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486354,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486354,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Systemy Informacji Wizualnej GRAF Bernard Boś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571024391

7.3.3) Ulica: Podlasie 4

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-108

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486354,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi