Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Draganie
GMINA STARA BIAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298166
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298166/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 08:24
- Lokalizacja
- Biała, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83f97952-5771-4d9c-b59f-a3cc253ab7c4
- Identyfikator
- 7742945231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298166 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Draganie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA BIAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 1
1.5.2.) Miejscowość: Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 366 87 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starabiala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.starabiala.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83f97952-5771-4d9c-b59f-a3cc253ab7c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Draganie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83f97952-5771-4d9c-b59f-a3cc253ab7c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298166
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075271/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Draganie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Nowe Draganie: - na działce nr 52, długości 774,6 mb i zmiennej szerokości od 3,5 m do 5,0 m
- na działce nr 51 o długości 567,7mb i szerokości 3,5 m
Łączna długość planowanych do przebudowy dróg - 1 342,30 mb. Nawierzchnia - potrójne powierzchniowe utrwalenie wraz z odwodnieniem, obustronnymi poboczami oraz zjazdami. Na wybudowanym odcinku, na działce nr 52 zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. W ramach inwestycji należy wykonać zabezpieczenie istniejących gazociągów wysokiego ciśnienia DN 500 i DN 700 na skrzyżowaniu z przebudowywaną drogą wewnętrzną na dz. nr 52, z zastosowaniem się do wytycznych zawartych w uzgodnieniu z dnia 24.08.2023 r. Szczegółowy zakres robót oraz technologię wykonania robót określają: materiały do zgłoszenia projekty techniczne, projekt stałej organizacji ruchu oraz specyfikacje techniczne stanowiące załączniki do SWZ. Ofertę należy przygotować w oparciu o wyżej wymienione dokumenty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 967816,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1097732,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 967816,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MAR-DAR" Marian Tompalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 911316436
7.3.3) Ulica: Makówiec 53
7.3.4) Miejscowość: Chrostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 967816,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3,5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |