Remont wentylacji mechanicznej w budynku nr 7
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298188
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298188/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 08:30
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f1264d1-d2c5-41a2-a927-bb9ea4e1d7ce
- Identyfikator
- 7540003589
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298188 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wentylacji mechanicznej w budynku nr 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530969044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: N
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-076
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw2286.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/jw2286
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jw22861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wentylacji mechanicznej w budynku nr 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f1264d1-d2c5-41a2-a927-bb9ea4e1d7ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298188
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121890/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont wentylacji mechanicznej w bud. Nr 7
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256348
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont wentylacji mechanicznej części gorącej kuchni w budynku nr 7
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy.
• Załącznik nr 4a do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Warunki ogólne.
• Załącznik nr 4b do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – instalacje sanitarne.
• Załącznik nr 6 do SWZ – Przedmiar robót.
• Załącznik nr 8 do SWZ – Projekt techniczny wentylacji mechanicznej wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej ważnej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia . W związku z powyższym, zaistniała przesłanka określona w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, a unieważnienie postępowania stało się konieczne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |