Dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w roku 2026

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298199
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-19 08:34
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45c04194-9a1e-4c9e-9e6c-aebefcde10d4
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamowe

Wykonawcy

4 przyznane

KRZYSZTOF BUDZYŃSKIOlsztyn, PL · lot 0
49 936,77 PLN
MARIUSZ MARKUTStalowa Wola, PL · lot 1
82 741,49 PLN
KRZYSZTOF BUDZYŃSKIOlsztyn, PL · lot 2
45 159,45 PLN
KRZYSZTOF BUDZYŃSKIOlsztyn, PL · lot 3
31 128,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298199 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w roku 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słonimska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kps@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w roku 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45c04194-9a1e-4c9e-9e6c-aebefcde10d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043561/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPS-II.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 228130,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w 2026 r. Zakres zamówienia obejmuje dostawę - CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA:
1) Zakładka do książek/ linijka z karteczkami samoprzylepnymi - 1000 szt.
2) Notatnik A5 ze zdjęciem - 400 szt.
3) Notatnik A6 wyrywane kartki - 500 szt.
4) Notatnik A5 wyrywane kartki - 500 szt.
5) Notatnik A4 wyrywane kartki - 500 szt.
6) Teczka firmowa - 1000 szt.
7) Torba bawełniana - 1250 szt.
8) Torba jutowa - 600 szt.
9) Odblaskowa torba na zakupy - 600 szt.
10) Worek sportowy - 1250 szt.
11) Plecak typu wlk - 500 szt.
12) Saszetka, nerka sportowa - 300 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.) Wartość części: 67080,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w 2026 r. Zakres zamówienia obejmuje dostawę - CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA:
1) Pamięć przenośna (Pendrive) - 500 szt.
2) Poduszka podróżna z pianki - 350 szt.
3) Metalowy, automatyczny długopis - 1000 szt.
4) Ołówek drewniany - 1500 szt.
5) Taśma poliestrowa lub satynowa (smycz) - 1500 szt.
6) Smycz sznurkowa wg indywidualnego projektu Wykonawcy - 1000 szt.
7) Brelok do kluczy I - 1350 szt.
8) Brelok do kluczy II - 1000 szt.
9) Brelok z chusteczką do okularów - 250 szt.
10) Brelok z latarką - 300 szt.
11) Składana szczotka do włosów z lusterkiem - 300 szt.
12) Podajnik taśmy do notatek - 400 szt.
13) Kartonowe pudełko z karteczkami samoprzylepnymi - 300 szt.
14) Komplet 6 kredek świecowych - 600 szt.
15) Płaszcz przeciwdeszczowy/foliowe ponczo - 700 szt.
16) Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry z pokrowcem - 350 szt.
17) Parasolka automatyczna składana - 250 szt.
18) Brązowy miś pluszowy - 700 szt.
19) Ładowalna i regulowana latarka czołowa - 250 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.) Wartość części: 78058,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w 2026 r. Zakres zamówienia obejmuje dostawę - CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA:
1) Bidon na wodę z pokrowcem - 300 szt.
2) Kubek z grafiką - 400 szt.
3) Czerwona ceramiczna filiżanka ze spodkiem - 300 szt.
4) Biała porcelanowa filiżanka do espresso - 350 szt.
5) Termos/Kubek termiczny ze stali nierdzewnej - 150 szt.
6) Porcelanowy kubek z łyżeczką z bambusową pokrywką - 350 szt.
7) Kubek turystyczny - 600 szt.
8) Karton fasonowy z okienkiem - 200 szt.
9) Torba papierowa średnia koloru białego - 1000 szt.
10) Torba papierowa duża koloru białego - 1000 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.) Wartość części: 48457,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miejskiego w Białymstoku w 2026 r. Zakres zamówienia obejmuje dostawę - CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA:
1) Zestaw małego kucharza – 700 szt.
2) Koszulka męska typu polo – 200 szt.
3) Koszulka damska typu polo – 150 szt.
4) Czapka basebollowa – 600 szt.
5) Bluza z kapturem typu „kangurka” – 70 szt.
6) Kurtka typu bomberka w baseballowym stylu – 70 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.) Wartość części: 34534,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49936,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119925 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49936,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED FLAMINGO KRZYSZTOF BUDZYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393447025

7.3.3) Ulica: al. Piłsudskiego 77

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-449

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49936,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82741,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266450 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82741,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOMA MARIUSZ MARKUT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8650010415

7.3.3) Ulica: ul. Mireckiego 13

7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82741,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45159,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45159,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED FLAMINGO Krzysztof Budzyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393447025

7.3.3) Ulica: al. Piłsudskiego 77

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-449

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45159,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31128,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31128,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED FLAMINGO Krzysztof Budzyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393447025

7.3.3) Ulica: al. Piłsudskiego 77

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-449

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31128,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy