„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” z modernizacją bieżni okrężnej przy ulicy Moniuszki 30 w Krośnie Odrzańskim”

GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298239
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 08:46
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf22fa48-6c9c-46b3-8646-a0c504ffd6fb
Identyfikator
9261000601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWyrównywanie terenu obiektów sportowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógSprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298239 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” z modernizacją bieżni okrężnej przy ulicy Moniuszki 30 w Krośnie Odrzańskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68/410 97 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” z modernizacją bieżni okrężnej przy ulicy Moniuszki 30 w Krośnie Odrzańskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf22fa48-6c9c-46b3-8646-a0c504ffd6fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009191/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” z modernizacją bieżni okrężnej przy ulicy Moniuszki 30 w Krośnie Odrzańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.20.2026.RS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia obejmuje prace związane z wykonaniem modernizacji kompleksu boisk typu ORLIK 2012 położonych w Krośnie Odrzańskim na terenie szkoły Podstawowej Nr 2 przy ul. Moniuszki 30 polegających na: - Wymianie istniejącej nawierzchni boiska piłkarskiego ze sztucznej trawy wymiarach 62 m x 30m, - Wymianie dwóch bramek piłkarskich aluminiowych o wymiarach 2x5m, - zmianie łuków bieżni (demontaż nawierzchni wraz z podbudową), - wykonanie „retopingu nawierzchni” (wykonanie natrysku na istniejącej nawierzchni), z miejscową punktową naprawą, - malowanie linii na bieżni. 2. Zamawiający szczegółowo opisał przedmiot zamówienia za pomocą dokumentacji projektowej stanowiącą Załącznik Nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty, lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W prowadzonym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zadania.
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane