Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298361
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298361/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-19 09:22
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83ced2a6-84cf-46b6-b08a-d09ab13bf00b
Identyfikator
5311331954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadówPojemniki i kosze na odpady i śmieci

Wykonawcy

1 przyznane

MIEJSKI ZAKŁAD OCZYSZCZANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Dwór Mazowiecki, PL · lot 0
275 338,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298361 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Miodowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ncm.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ncm.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ncm.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83ced2a6-84cf-46b6-b08a-d09ab13bf00b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298361

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084562/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/DZ/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 293181,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 - formularz asortymentowo-cenowy.
3. Określone w załączniku nr 2 - formularz asortymentowo-cenowy ilości są wielkością szacunkową, nie są wiążące dla Zamawiającego. Szacunkowe ilości mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb szpitala. Wykonawcy z tego tytułu nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 30% wartości umowy.
4. Odpady odbierane będą selektywnie w podziale na następujące frakcje:
1) odpady zmieszane,
2) metale i tworzywa sztuczne,
3) papier i tektura,
4) szkło,
5) bioodpady
Zamówienie nie obejmuje odpadów niebezpiecznych, medycznych, promieniotwórczych, zawierających trucizny i substancje szkodliwe.
5. Postępowanie obejmuje odpady kodach: 20 01 01, 20 01 02, 20 01 08, 20 03 01, 20 01 39, 20 01 40.
6. Wykonawca zobowiązuje się do:
1) Wyposażenia posesji w pojemniki na odpady zgodnie z formularzem stanowiącym załącznik nr 2,
2) Terminowego opróżniania pojemników,
3) Mycia pojemników na bioodpady po każdym odbiorze odpadów.
7. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów w godzinach 8:00 – 15:00 z następujących miejsc:
Miejsce odbioru Rodzaj Odbioru
Częstotliwość Odbioru
Szpital Powiatowy w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Miodowa 2 Odpady zmieszane 2 razy w tygodniu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w tygodniu
Plastik i metal 1 raz w tygodniu
Szkło 1 raz w miesiącu
Przychodni Specjalistycznej w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Paderewskiego 7 Odpady zmieszane 2 razy w tygodniu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w tygodniu
Plastik i metal 1 raz w miesiącu
Szkło 1 raz w miesiącu
Przychodni POZ w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Mieszka I 28 Odpady zmieszane 1 raz w tygodniu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w miesiącu
Plastik i metal 1 raz w miesiącu
Szkło 1 raz w miesiącu
Przychodni POZ w Zakroczymiu ul. Rynek 8 Odpady zmieszane 2 razy w miesiącu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w miesiącu
Plastik i metal 1 raz w miesiącu
Szkło 1 raz w miesiącu
Przychodnia POZ w Cząstkowie Mazowieckim 118 Odpady zmieszane 1 raz w tygodniu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w miesiącu
Plastik i metal 1 raz w miesiącu
Szkło 1 raz w miesiącu
Przychodnia POZ w Kazuniu Polskim, ul.Leśna 29 Odpady zmieszane 1 raz w tygodniu
Bioodpady 2 razy w miesiącu
Papier 1 raz w miesiącu
Plastik i metal 1 raz w miesiącu
Szkło 1 raz w miesiącu
8. Dopuszcza się możliwość zmiany częstotliwości wywozu nieczystości poprzez zgłoszenie telefoniczne.
9. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własny transport. Transport odpadów będzie odbywał się z wykorzystaniem specjalistycznych samochodów.
10. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z następującymi przepisami:
• ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (tekst jedn. Dz. U. z 2023r. poz. 1587 z późn. zm.).
• ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jedn. Dz. U. 2024r. poz. 399 z późn. zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275338,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320101,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275338,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311729438

7.3.3) Ulica: Przytorowa 2

7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275338,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2027-06-30
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi