"Świadczenie usług specjalistycznych"
GMINA SĘDZIEJOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298421
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298421/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-19 09:36
- Lokalizacja
- Sędziejowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-544db42d-6438-4eab-b1d0-f20756e1b63c
- Identyfikator
- 8311576640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298421 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Świadczenie usług specjalistycznych"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘDZIEJOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934594
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wieluńska 6
1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminasedziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminasedziejowice.eu/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Świadczenie usług specjalistycznych"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-544db42d-6438-4eab-b1d0-f20756e1b63c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298421
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046306/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usług specjalistycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu "Wsparcie Sędziejowickich Rodzin" współfinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Działanie FELD.07.12 Działania na rzecz poprawy świadczenia usług w zakresie opieki rodzinnej i środowiskowej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostaje udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający prowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Świadczenie usług specjalistycznych” w ramach projektu „Wsparcie Sędziejowickich Rodzin”, znak postępowania: RW.271.14.2026.VI, w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. W zakresie części 3 pn. „Zajęcia rozwijające kompetencje w zakresie wielojęzyczności – język angielski” oraz części 4 pn. "Zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne" nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie w tych częściach na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym dla wskazanej części zamówienia nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały istotnie zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-4a53ae9f-7035-498d-aa00-e70cce0a5f3b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RW.271.16.2026.VI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje w zakresie wielojęzyczności – językangielski. Zakres obowiązków: Cele zajęć:
- zwiększenie biegłości w mówieniu i słuchaniu w j. angielskim
- rozwój umiejętności pisania i czytania w j. angielskim
- wzrost pewności siebie w używaniu języka obcego w codziennych sytuacjach
- stworzenie środowiska sprzyjającego naturalnemu używaniu języka angielskiego
- rozwój umiejętności rozumienia tekstów w j. angielskim
Wymiar świadczenia usług:
Zajęcia będą realizowane dla 3 grup uczestników, po jednej grupie w każdej miejscowości/lokalizacji wskazanej przez
Zamawiającego.
Łącznie do zrealizowania: 288 godzin, tj. 96 godzin dydaktycznych na każdą z 3 grup.
Orientacyjny podział godzin:
2026 r. – łącznie 135 godzin dydaktycznych, tj. po 45 godzin na grupę,
2027 r. – łącznie 153 godziny dydaktyczne, tj. po 51 godzin na grupę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz pkt 3 Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 37440 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć rozwijających kompetencje matematyczne. Zakres obowiązków: Celezajęć:
- rozwijanie logicznego myślenia i rozwiązywania problemów matematycznych
- kształtowanie umiejętności pracy z różnymi narzędziami matematycznymi
- zwiększanie motywacji do nauki matematyki
- zwiększenie biegłości w obliczeniach matematycznych
- kształtowanie umiejętności analizy geometrycznej
- kształtowanie umiejętności argumentowania matematycznego.
Wymiar świadczenia usługi: Zajęcia będą realizowane dla 3 grup uczestników, po jednej grupie w każdej
miejscowości/lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego.
Łączny wymiar zajęć wynosi 288 godzin dydaktycznych, tj. 96 godzin dydaktycznych na każdą z 3 grup.
Orientacyjny podział godzin:
2026 r. – łącznie 135 godzin dydaktycznych, tj. po 45 godzin na grupę,
2027 r. – łącznie 153 godziny dydaktyczne, tj. po 51 godzin na grupę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz pkt 3 Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
4.5.5.) Wartość części: 39360,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Sobala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000
7.3.4) Miejscowość: Żagliny
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwia Groblewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000
7.3.4) Miejscowość: Czestków F
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-31| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |