Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298497
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-19 09:53
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20ef586d-79fd-47ac-bdc3-b3bcb08d95c3
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty przemysłoweBadawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
Wykonawcy
3 przyznane
TECHFORGE INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL
—
MULTIPROJEKT AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298497 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl4@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20ef586d-79fd-47ac-bdc3-b3bcb08d95c31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa robotów przemysłowych do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ef586d-79fd-47ac-bdc3-b3bcb08d95c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044265/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa robotów przemysłowych w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171459
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/CKZ/6/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 676754,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych/edukacyjnych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych/edukacyjnych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 1 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.1 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42997300-4 - Roboty przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
4.5.5.) Wartość części: 61122,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych oraz środowisk symulacyjnych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych oraz środowisk symulacyjnych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 2 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.2 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42997300-4 - Roboty przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
4.5.5.) Wartość części: 486272,82 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów przemysłowych/edukacyjnych oraz akcesoriów na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis robotów przemysłowych/edukacyjnych oraz akcesoriów stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 3 postępowania wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa załącznik nr 4.3 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42997300-4 - Roboty przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
4.5.5.) Wartość części: 129358,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59015,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59015,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TechForge International Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 527913706
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59015,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 31 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153467,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292678,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153467,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTIPROJEKT AUTOMATYKA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 121401320
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153467,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 53 dni
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |