Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie
MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298522
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298522/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:00
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-022539e5-6d02-4fbd-a964-0864679c6041
- Identyfikator
- 6281977935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298522 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357182579
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mydlana 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basen@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/mcswchrzanowie/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-022539e5-6d02-4fbd-a964-0864679c60411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-022539e5-6d02-4fbd-a964-0864679c6041
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022209/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.260.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie – Etap I – wymiana sufitu oraz oświetlenia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ oraz przedmiar robót (załącznik 4 do SWZ który stanowi wyłącznie dokument pomocniczy do wyceny).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 18.06.2026r. do godz. 8:00 złożono 1 ofertę, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości jej zwiększeniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2394810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2394810,00 PLN
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |