Dostawa ogumienia i akumulatorów - 29/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298593
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298593/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:16
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92cd4a27-d57d-4e54-8de2-b3b0515ecd3d
- Identyfikator
- 8762449139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opony do pojazdów ciężarowychAkumulatory ołowiowo-kwasowe
Wykonawcy
2 przyznane
MOTO BUDREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
106 933,74 PLNBATCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot 1
113 799,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298593 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ogumienia i akumulatorów - 29/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 261483290
1.5.8.) Numer faksu: 261483222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13084251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ogumienia i akumulatorów - 29/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92cd4a27-d57d-4e54-8de2-b3b0515ecd3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298593
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107075/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa części zamiennych, akcesoriów, wyposażenia pojazdów oraz pojazdów wykorzystywanych w zakresie inżynieryjno-saperskim, ogumienia, filtrów, dostawy akumulatorów, baterii, bezpieczników (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237819
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 230709,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
►Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia i akumulatorów, zgodnie z wymaganiami określonymi niniejszą dokumentacją oraz warunkami wyszczególnionymi w Projektowanych postanowieniach umowy i ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych w Formularzu ofertowym.►zadanie nr 1: Dostawa ogumienia
Zakres przedmiotu zamówienia: 2 pozycje asortymentowe, składające się na Opony całoroczne 14.00R20 164/160K do JELCZ 442.32 – 30 szt.; Opony całoroczne 12.00 R20 T Terenowe , Radialne – 14 szt.
►Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu.
2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych.
Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu.
3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z parametrami określonymi przez Zamawiającego.
►Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34352100-0 - Opony do pojazdów ciężarowych
4.5.5.) Wartość części: 111220,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
►Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia i akumulatorów, zgodnie z wymaganiami określonymi niniejszą dokumentacją oraz warunkami wyszczególnionymi w Projektowanych postanowieniach umowy i ilościach, rodzaju przedmiotu zamówienia oraz parametrach określonych w Formularzu ofertowym.►zadanie nr 2: Dostawa akumulatorów
Zakres przedmiotu zamówienia: 2 pozycje asortymentowe, składające się na: Akumulatory rozruchowe P+ 12V170AH – 210 szt.; Akumulatory ołowiowo-rozruchowy walizkowe 12V120AH – 48 szt.
►Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia nowy, nieużywany, nieregenerowany, w kategorii pierwszej. Przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta danego wyrobu. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami technicznymi opracowanymi przez producenta danego typu pojazdu.
2) Dostarczone wyroby muszą być opakowane w sposób zapewniający zachowanie ich właściwości jakościowych oraz parametrów techniczno-eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych.
Opakowanie winno być opisane w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację dostarczonego produktu.
3) Oferowany przedmiot zamówienia winien być zgodny z parametrami określonymi przez Zamawiającego.
►Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia liczony od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31431000-6 - Akumulatory ołowiowo-kwasowe
4.5.5.) Wartość części: 119488,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106933,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106933,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moto Budrex Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008382834
7.3.3) Ulica: ul. Grunwadzka 291
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-438
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106933,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113799,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161880,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113799,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BATCAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970699144
7.3.3) Ulica: ul. Trasa Północna 23
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-119
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113799,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dla części 1 przedmiotu zamówienia:- wartość umowy 106 933,74 zł, w tym zakres podstawowy 68 011,62 zł, zakres opcjonalny 38 922,12 zł;
- termin realizacji: zakres podstawowy do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, zakres opcjonalny do 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Dla części 2 przedmiotu zamówienia:
- wartość umowy 113 799,60 zł, w tym zakres podstawowy 75 866,40 zł, zakres opcjonalny 37 933,20 zł;
- termin realizacji: zakres podstawowy do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, zakres opcjonalny do 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |