„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Runowie 55”

GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298603
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 10:18
Lokalizacja
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56d4032b-c21e-4e17-a58b-dceec2954cc4
Identyfikator
7431862715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneKładzenie płytekRoboty malarskieBetonowanieZbrojenieBetonowanie konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

JAN PODOLAKGórowo Iławeckie, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298603 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Runowie 55”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIDZBARK WARMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Krasickiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 767 32 74

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminalidzbark@pnet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalidzbark.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_lidzbark

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Runowie 55”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56d4032b-c21e-4e17-a58b-dceec2954cc4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043828/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja Szkoły Podstawowej w Runowie 55

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.5.2026.KA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 396586,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 polega na adaptacji pomieszczeń szkoły podstawowej w Runowie w celu stworzenia instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 oraz remoncie pomieszczeń sanitarnych i gospodarczych składające się z dwóch zadań określonych jako :

Zadanie 1 „Adaptacja SP w Runowie na stworzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”, które szczegółowo określa Załącznik nr 2a do SWZ, które dofinansowane jest w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 Aktywny dzienny opiekun w gminie 2026r.;

Zadanie 2 „Modernizacja Szkoły Podstawowej w Runowie 55 - zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń”, które szczegółowo określa Załącznik nr 2b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 396586,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 „Modernizacja Budynku SP w Runowie 55 - ogrodzenie ETAP II” polegająca na budowie kątowej, żelbetowej ściany oporowej wraz z montażem ogrodzenia, które szczegółowo określa projekt techniczny, wraz rysunkami i przedmiarem robót, PZT, stanowiące Załącznik nr 2c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 171533,46 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 521163,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594210,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 521163,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany STOLBUD mgr Jan Podolak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5820001604

7.3.3) Ulica: Nadbrzeżna 10

7.3.4) Miejscowość: Górowo Iławeckie

7.3.5) Kod pocztowy: 11-220

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 521163,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-14
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane