„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej"
GMINA NOWOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298640
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:26
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16dabbfa-8b64-4e1a-9102-0513630f3edb
- Identyfikator
- 8590012007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298640 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowogard.pl, zamowienia@nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16dabbfa-8b64-4e1a-9102-0513630f3edb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043623/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dniu 22.04.2026 r zostało zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2026/BZP 00209544 na realizację zadania - „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej".
W wyznaczonym terminie do składania ofert tj. 15.05.2026 godz 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.
zgodnie z art. 305 pkt 2 zachodzi możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki bowiem w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały istotnie zmienione
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fd59f34e-3f6e-4f30-bf7c-1703655fd31a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.10-2.2026.AA.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 798731,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu kompaktowej zamiatarki drogowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34921100-0 - Zamiatarki drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pekao Leasing Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7121016682
7.3.3) Ulica: Żubra 1
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-066
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Powierzenie czynności w zakresie dostawy, gwarancji,serwisu, szkolenia
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1064659,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 miesiące
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |