Remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 2916S w Żernicy
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:29
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d110bbc-ebb3-4a0c-82d9-35bfba92e596
- Identyfikator
- 9691181806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298649 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 2916S w Żernicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276289653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zygmunta Starego 17
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpgliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpgliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d110bbc-ebb3-4a0c-82d9-35bfba92e5961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 2916S w Żernicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d110bbc-ebb3-4a0c-82d9-35bfba92e596
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050276/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 2916S w Żernicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194766
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/DI/3421/4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest - zgodnie z przedmiarem robót oraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót – wykonanie prac polegających na remoncie drogi powiatowej Nr 2916S w miejscowości Żernica. Odcinek drogi objętej remontem przebiega w terenie zabudowanym
i niezabudowanym. Natężenie ruchu pojazdów- średnie. Ruch pieszy- mały. Po drodze kursują autobusy ZTM.
2. Planowany zakres prac obejmuje: roboty rozbiórkowe (wykonanie wcinek
w nawierzchnię, rozebranie nawierzchni w sposób mechaniczny, frezowanie, rozebranie nawierzchni z kostki betonowej oraz krawężników), korytowanie, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, ułożenie nawierzchni z kostki betonowej wraz z krawężnikami, wykonanie warstwy: wiążącej gr. 6 cm, , ścieralnej 5 cm; wykonanie koryta wraz z wywiezieniem ziemi i wbudowanie destruktu asfaltowego w pobocze gr. 10 cm wraz z dwukrotnym skropieniem emulsją asfaltową i przesypaniem grysem, oznakowanie poziome grubowarstwowe.
3. Główny zakres prac, sposób ich wykonania oraz wymagania jakościowe co do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia został określone w przedmiarze robót (Załącznik Nr 3A, 3B) oraz STWiORB stanowiącymi załącznik nr 3C do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 686608,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1152622,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 686608,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-PROBUD sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1990121707
7.3.4) Miejscowość: Gogolin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 686608,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |