Remont i bieżące utrzymanie dróg w zakresie remontu wybranych stanowisk do ważenia pojazdów w mieście Opole

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 10:31
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24974b7e-7c82-497b-b29d-333ad0b4d8d2
Identyfikator
7541013696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298661 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i bieżące utrzymanie dróg w zakresie remontu wybranych stanowisk do ważenia pojazdów w mieście Opole

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. płk. Witolda Pileckiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzd.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,232403,f129b6cbc8cc15f0a225b5b89620dde2.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i bieżące utrzymanie dróg w zakresie remontu wybranych stanowisk do ważenia pojazdów w mieście Opole

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24974b7e-7c82-497b-b29d-333ad0b4d8d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037249/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont stanowisk do ważenia pojazdów zlokalizowanych na drodze krajowej nr 46/94 i drodze wojewódzkiej nr 454 administrowanych przez MZD w Opolu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270043

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NP.260.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont stanowisk do ważenia pojazdów zlokalizowanych na drodze krajowej nr 46/94 (ul. Powstańców Warszawskich) i drodze wojewódzkiej nr 454 (ul. bez nazwy – obwodnica Czarnowąsów) administrowanych przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu.
Lokalizacja budowy:
- droga krajowa nr 46 (ul. Powstańców Warszawskich w Opolu), zlokalizowana na działce ewidencyjnej: 166101_1.0005.783 (Obręb Bierkowice);
- droga wojewódzka nr 454 (ul. bez nazwy – obwodnica Czarnowąsów), zlokalizowana na działce ewidencyjnej: 166101_1.0141.3351 (Obręb Czarnowąsy),
administrowane przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został przedstawiony w Części III SWZ, Opisie Przedmiotu Zamówienia, oraz wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1 u.p.z.p. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane