Usługa opracowania i wdrożenie kompleksowego systemu zarządzania bezpieczeństwem i logistyką wycieczek zorganizowanych – dla klienta końcowego YIAA. WAY
ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298665
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:33
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-229545cd-d6d2-4f35-8eef-ebd2e7469a04
- Identyfikator
- 280594407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298665 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa opracowania i wdrożenie kompleksowego systemu zarządzania bezpieczeństwem i logistyką wycieczek zorganizowanych – dla klienta końcowego YIAA. WAY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280594407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Sulimy 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 55 2374744
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.kosciuszko@ept.umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ept.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-229545cd-d6d2-4f35-8eef-ebd2e7469a041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa opracowania i wdrożenie kompleksowego systemu zarządzania bezpieczeństwem i logistyką wycieczek zorganizowanych – dla klienta końcowego YIAA. WAY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-229545cd-d6d2-4f35-8eef-ebd2e7469a04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084597/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 przeprowadzenie specjalistycznych usług doradztwa eksperckiego podczas procesu inkubacji i akceleracji dla uczestników projektu „WA-MA Inkubator”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
3. Postępowanie prowadzone jest w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z Priorytetu 01 Gospodarka, Działania 01.08 Profesjonalizacja usług dla MŚP (Schemat A), Typ 2: Inkubowanie Przedsiębiorstw oraz dalsza akceleracja po okresie inkubacji.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EPT/WAMA/3-YIAA/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego systemu zarządzania bezpieczeństwem i logistyką wycieczek zorganizowanych wraz z przygotowaniem środowiska testowego oraz integracją z kompatybilnymi urządzeniami lokalizacyjnymi GPS. System musi zapewnić dedykowaną aplikację mobilną ( Android/iOS) oraz panel WWW.
System musi umożliwiać integrację urządzeń lokalizacyjnych GPS z platformą software'ową (Web, Mobile, Backend) obsługującą wielopoziomową strukturę uprawnień oraz zaawansowane moduły komunikacji kryzysowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72212517-6 - Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wypłynęła żadna oferta.| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |