Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki - Ponikiew Wielka - Czerwonka - Jankowo w ramach Zadania nr 1 i Zadania nr 2
Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298669
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:34
- Lokalizacja
- Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7777c1fd-67aa-485a-aa04-927d7800f187
- Identyfikator
- 7571452124
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298669 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki - Ponikiew Wielka - Czerwonka - Jankowo w ramach Zadania nr 1 i Zadania nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550671027
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 3
1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-makow-mazowiecki.pl ; makowzdp@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdp.powiat-makowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatmakowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki - Ponikiew Wielka - Czerwonka - Jankowo w ramach Zadania nr 1 i Zadania nr 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7777c1fd-67aa-485a-aa04-927d7800f187
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052641/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki - Ponikiew Wielka - Czerwonka - Jankowo na odcinku o długości 1,945 km
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki - Ponikiew Wielka - Czerwonka - Jankowo na odcinku o długości 15 m
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218497
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.DIiZP.26.2.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3478225,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki – Ponikiew Wielka – Czerwonka – Jankowo. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch Zadań inwestycyjnych:
1) Zadanie nr 1 Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki – Ponikiew Wielka – Czerwonka – Jankowo na odcinku o długości 1,945 km;
2) Zadanie nr 2 Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki – Ponikiew Wielka – Czerwonka – Jankowo na odcinku o długości 15 m.
Zadanie nr 1 Przebudowa drogi powiatowej nr 2129W Chrzczonki – Ponikiew Wielka – Czerwonka – Jankowo na odcinku o długości 1,945 km współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, podbudowa i nawierzchnia, oznakowanie pionowe i poziome oraz zjazdy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112300-8 - Rekultywacja gleby
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2353734,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3408484,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2353734,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: Puławska 77 lok. U.5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-595
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2353734,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia: do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie dłużej jednak niż do dnia 15 października 2026 roku.| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |