Remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B od dr. DK 16 - Grabowo - Janówka - do dr. DK 8
Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298682
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:37
- Lokalizacja
- Augustów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84568be7-adf9-44e1-b308-9683a5a6ca6e
- Identyfikator
- 8461428349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298682 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B od dr. DK 16 - Grabowo - Janówka - do dr. DK 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Augustów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd-augustow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd-staugustow.podlaskie.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84568be7-adf9-44e1-b308-9683a5a6ca6e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B od dr. DK 16 - Grabowo - Janówka - do dr. DK 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84568be7-adf9-44e1-b308-9683a5a6ca6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039156/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B od dr. DK 16 - Grabowo - Janówka - do dr. DK 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231334
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NR_P.N./3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą: „Remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B od dr. DK16 - Grabowo - Janówka - do dr. DK8”
Zadanie obejmuje remont odcinka drogi powiatowej Nr 1192B położonej w gminie Augustów w km od 1+740,00 do km 4+660,00 (2,92 km)
Zakres planowanych robót obejmuje:
• wykonanie robót przygotowawczych,
• karczowanie/wycinka zakrzaczenia,
• przebudowę lub naprawę istniejących przepustów
• oczyszczenia i skropienie emulsją asfaltową istniejącej naw. bitumicznej jezdni,
• wykonanie warstwy wzmacniająco – wyrównawczej z mieszanek mineralno– bitumicznych średnio
• wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
• formowania obustronnych poboczy z mieszanki kruszywa łamanego zag. mechanicznie
• kopanie rowów otwartych przydrożnych (pogłębienie i profilowanie),
• wykonanie robót towarzyszących i wykończeniowych
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania szczegółowo opisane są w przedmiarze robót, dokumentacji technicznej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiących Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1704903,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2460248,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1704903,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5210421928
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zamawiający zamierza powierzyć podwykonawcom wszystkie roboty objęte zamówieniem poza robotami bitumicznymi - Podwykonawca (-y) nie jest (są) znany (-i) na etapie składania oferty
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1704903,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |