Budowa drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo
Gmina Lipno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298707
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 10:43
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5efb26f6-3979-4498-9443-fd0de2e81261
- Identyfikator
- 4660345629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298707 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200
1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5efb26f6-3979-4498-9443-fd0de2e81261
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034232/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej nr 170587C Karnkowskie-Rumunki - Chodorążek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221208
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.04.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 930145,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie budowy drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Budowa drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo”:
1) ID działek: 040806_2.0014.82, 040806_2.0014.58, Karnkowskie Rumunki
: 040806_2.0013.52 Karnkowo
2) Długość:
droga 170586 C Od km 0+000 do km 0+290 - 290 mb;
droga 170587C od km 2+734 do km 3+443 - 709,0 mb;
3) Szerokość jezdni: 3,5 m;
4) Odwodnienie drogi zaprojektowano zgodnie ze wcześniejszym stanem do istniejącego rowu;
5) Konstrukcja jezdni częściowo utwardzonego pobocza łączna szerokość 4,0 m i zjazdów:
warstwa nawierzchni betonu asfaltowego AC 11 S o grubości 3 cm;
warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W o grubości 3 cm;
warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o grubości 23 cm;
warstwa odcinająca z piasku grubości 10 cm;
podłoże gruntowe wyprofilowane i zagęszczone.
6) Konstrukcja pobocza na szerokości 0,5 m na stronę:
nawierzchnia z KŁSM o gr 6 cm
warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o grubości 23 cm;
warstwa odcinająca z piasku grubości 10 cm;
podłoże gruntowe wyprofilowane i zagęszczone.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt pt.: „Budowa drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych, nr 170587C relacji Karnkowskie Rumunki – Chodorążek oraz drogi gminnej nr 170586C Karnkowskie Rumunki – Chlebowo” opracowany przez Kompleksową Obsługę Budownictwa „MOTYLES” ul. Zimowa 18, 87-800 Włocławek Załącznik nr 9
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 763925,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1295190,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 763925,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660128889
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Lipno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-600
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 763925,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |