Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Porębskiego 6, 8, 10, 12 w Świnoujściu

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298718
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 10:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63afc495-220e-429b-a350-2c374d45dc4e
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ECO GRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
1 788 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298718 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Porębskiego 6, 8, 10, 12 w Świnoujściu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.sz@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/283522/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Porębskiego 6, 8, 10, 12 w Świnoujściu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63afc495-220e-429b-a350-2c374d45dc4e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Świnoujście, ul. Porębskiego 1-12, remont pokrycia dachów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207445

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.41.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1655740,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający przewiduje wykonywanie remontu dachu istniejącego budynku położonego przy ul. Porębskiego 6, 8, 10, 12 w Świnoujściu w zakresie wymiany pokrycia, zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót (STWiOR).

W zakres wykonania zamówienia wchodzi:
- rozebranie wszystkich warstw starego pokrycia dachu, bez kominów, które po rozbiórkach obróbek blacharskich należy wyspoinować (uzupełnić braki),
- wykonanie impregnacji bio- i ognio-chronnej związkami solnymi całej istniejącej i nowej konstrukcji drewnianej wiązara dachowego, a następnie wykonanie pełnego deskowania gr. 25mm wszystkich połaci dachu
- wykonanie na wszystkich połaciach paroizolacji z papy o grubości 4,0 mm z bitumu modyfikowanego elastomerem, na osnowie z włókniny szklanej i folii aluminiowej po uprzednim przymocowaniu do deskowania na sucho papy podkładowej,
- wykonanie wzmocnień konstrukcji drewnianej wiązara dachowego – z 2 szt. desek 25/160mm do każdej z krokwi,
- uzupełnienie warstw termoizolacyjnej z wełny mineralnej grubości 200mm w rolce na stropach ostatniej kondygnacji, o lambda nie większym niż 035. Warstwę docieplenia z wełny należy zabezpieczyć od góry folią PP na całej powierzchni docieplenia.
- wykonanie obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk grubości 0,7mm, w tym rynien 150mm, na podwójnych hakach co 50 cm oraz rur spustowych 100mm (obróbki kominów pomimo wyspoinowania murów należy wcinać powyżej ówczesnych wcięć)
- naprawa hydroizolacji z papy na daszkach wejściowych do klatek schodowych – 3 x polimocznikiem na zimno, w kolorze RAL 7040 (szarym), o trwałości powłoki +25 lat,
- wymiana wyłazów dachowych otwieranych na bok w ramie PCV.
- wymianie stolarki okiennej połaciowej w mieszkaniach – na trzyszybową o Uw≤1,00 w ramach PCV
- wykonanie pokrycia połaci dachów stromych z dachówki ceramicznej szkliwionej w kolorze szarym kryształ – glazura w rozstawie łat drewnianych 40/60mm
- wykonanie remontu instalacji odgromowej
- wykonanie opasek żwirowych szerokości 80cm z obrzeżami betonowymi na ławach betonowych (gr. warstwy żwirowej 15cm)
- inne roboty remontowo-budowlane nie objęte wykazem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1788200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2391011,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1788200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECO GRAND Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 599 328 56 01

7.3.4) Miejscowość: Gorzów

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1788200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane