Utworzenie strefy wypoczynku oraz poprawa dostępności do ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Trębach Starych, gm. Kleczew
Gmina Kleczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00298782
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298782/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 11:04
- Lokalizacja
- Kleczew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62502b8b-1bf0-4cbb-b69a-93f19c9e472f
- Identyfikator
- 6652741719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298782 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie strefy wypoczynku oraz poprawa dostępności do ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Trębach Starych, gm. Kleczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kleczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-540
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2700 900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@kleczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-kleczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie strefy wypoczynku oraz poprawa dostępności do ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Trębach Starych, gm. Kleczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62502b8b-1bf0-4cbb-b69a-93f19c9e472f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298782
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080945/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utworzenie strefy wypoczynku oraz poprawa dostępności do ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej w Trębach Starych, gm. Kleczew”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 8 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)”, Działanie 8.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGN.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedsięwzięcia obejmuje:
1) Utwardzenie części działki kostką brukową,
2) Obiekty małej architektury (ławki, śmietniki, zewnętrzne parkowe lampy oświetleniowe), utwardzenia (dojścia, dojazdy), w tym remont istniejących chodników, schodów oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz zagospodarowanie terenu (zieleń niska, trawy ozdobne, drzewa, krzewy, itp. jako powierzchnia biologicznie czynna,
3) Dane liczbowe o sposobie zagospodarowania działki:
– powierzchnia działek nr 25/49, 23/5, 23/4 - 23 255,00 m2,
– nawierzchnia utwardzona - 419,22 m2,
a) powierzchnia dróg i parkingów - 373,00 m2,
b) powierzchnia placów i chodników - 46,22 m2,
4) Przebudowa placu zabaw – plac zabaw o powierzchni ok. 170 m2. Zakres obejmuje:
− zestaw wielofunkcyjny,
− piaskownicę integracyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394949,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394949,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adam Kozłowski AD-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652577384
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa
7.3.4) Miejscowość: Sławoszewek
7.3.5) Kod pocztowy: 62-540
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394949,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |