„Modernizacja i przebudowa Budynku Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej przy ul. Reja 30 w Radomiu – etap I dokumentacja”

Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00298812
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00298812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-19 11:10
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cff1230c-4593-471f-a6be-04d9dea1b8ff
Identyfikator
9482040243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PIKTOGRAM Biuro Projektowe Tomasz KrysztoforskiWłocławek, PL · lot 0
140 835 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00298812 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Modernizacja i przebudowa Budynku Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej przy ul. Reja 30 w Radomiu – etap I dokumentacja”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670204531

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krychnowicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-607

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpitalpsychiatryczny.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpsychiatryczny.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalpsychiatryczny-radom.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja i przebudowa Budynku Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej przy ul. Reja 30 w Radomiu – etap I dokumentacja”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cff1230c-4593-471f-a6be-04d9dea1b8ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00183613/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Modernizacja budynku Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej przy ul. Reja 30 w Radomiu – etap I dokumentacja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221653

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-232-18/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 122000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: „Modernizacja i przebudowa Budynku Centrum Specjalistycznej Opieki Ambulatoryjnej przy ul. Reja 30 w Radomiu – etap I dokumentacja” wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych uprawniających do robót budowlanych i nadzorem autorskim.
2. Lokalizacja: 26-610 Radom ul. Reja 30, Nr działki: 16/4, Obręb ewidencyjny: Stare Miasto, Jednostka ewidencyjna: 14601_1, M. Radom.
3. Zakres opracowania dokumentacji składającej się na Przedmiot Umowy wymaga zgodności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z 20.12.2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz opisu przedmiotu zamówienia i obejmuje w szczególności wykonanie:
3.1. inwentaryzacji dla potrzeb sporządzenia dokumentacji;
3.2. projektu zagospodarowania terenu;
3.3. projektu architektonicznego – budowlanego;
3.4. projektu technicznego;
3.5. kosztorysów inwestorskich uwzględniających pełen zakres robót
3.6. przedmiarów robót;
3.7. specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR);
3.8. planu BIOZ.
4. W zakresie Przedmiotu Umowy jest uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń, odstępstw, uzgodnień i zezwoleń w zakresie wymaganym do rozpoczęcia i wykonania robót oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia właściwego wojewódzkiego konserwatora zabytków.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
5.1. opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do projektu umowy,
5.2. projektowane postanowienia umowy– załącznik nr 6 do SWZ.
6. Termin realizacji:
Wykonawca zobowiązuje się wykonać Przedmiot Umowy w terminie do 30.10.2026 r.
Wykonawca przekaże Zamawiającemu kompletną dokumentację projektową w terminie do 14.08.2026 r. Zamawiający dokona sprawdzenia tej dokumentacji i zgłosi ewentualne uwagi w terminie 14 dni od jej otrzymania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140835,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140835,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIKTOGRAM Biuro Projektowe Tomasz Krysztoforski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881506139

7.3.3) Ulica: Dobrzyńska

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140835,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi