Przebudowa drogi gminnej Nr 104901L w miejscowości Iłowa (dz. ewid. 628 i 643)
GMINA RUDA-HUTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517106
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517106/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 09:36
- Lokalizacja
- Ruda-Huta, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce55d30c-2e80-45cc-814d-3af02a56c8cf
- Identyfikator
- 5632161800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517106 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 104901L w miejscowości Iłowa (dz. ewid. 628 i 643)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDA-HUTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 44
1.5.2.) Miejscowość: Ruda-Huta
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-110
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825686033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-huta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ruda-huta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce55d30c-2e80-45cc-814d-3af02a56c8cf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 104901L w miejscowości Iłowa (dz. ewid. 628 i 643)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce55d30c-2e80-45cc-814d-3af02a56c8cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517106
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029432/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Iłowa (dz. ewid. 628 i 643)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450856
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS-I.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 892228,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 104901L w miejscowości Iłowa (dz. ewid. 628 i 643)”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem w szczególności:
1) Zadanie swym zakresem obejmować będzie przebudowę drogi gminnej nr 104901L w miejscowości Iłowa na odcinku od km 0+002,94 do km 0+354,00 poprzez:
- wykonanie konstrukcji jezdni o szerokości 5,0 m o nawierzchni z betonu asfaltowego,
- wykonanie poboczy gruntowych ulepszonych o szerokości 0,75 m z poszerzeniem w miejscu ustawienia bariery ochronnej,
- przebudowę istniejących zjazdów publicznych wraz z ich regulacją wysokościową,
- przebudowę istniejącego przepustu pod drogą gminna o średnicy Ø800 w km 0+063,14.
2) Całkowita długość remontowanej drogi wynosi około 351 m.
3) Konstrukcja jezdni:
- warstwa ścieralna – beton asfaltowy AC11S 50/70 gr. 4cm,
- warstwa wiążąca – beton asfaltowy AC16W 50/70 gr. 4cm,
- podbudowa zasadnicza – mieszanka niezwiązana z kruszywem C 90/3 gr. 20 cm,
- warstwa mrozoochronna – mieszanka związana spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 20cm,
4) Konstrukcja zjazdu publicznego :
- warstwa ścieralna – beton asfaltowy AC11S gr. 4cm,
- warstwa wiążąca – beton asfaltowy AC16W gr. 4 cm,
- podbudowa zasadnicza – mieszanka niezwiązana z kruszywem C 90/3 gr. 10 cm,
- warstwa ulepszonego podłoża – mieszanka związana spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 20cm.
5) Przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów odbiorowych.
6) Inwentaryzację geodezyjną powykonawczą
7) Dokumentację powykonawczą
8) Wykonanie tablic informacyjnych zgodnie z zasadami określonymi w art. 38 ustawy o Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg (Dz.U. z 2023 r., poz. 1983 t.j.)- o ile będą wymagane.
9) Uzyskanie nieprawomocnego pozwolenia na użytkowanie w imieniu zamawiającego lub zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu w sprawie przystąpienia do użytkowania w imieniu zamawiającego. (jeżeli dotyczy)
10) Wykonanie pozostałych dokumentów i opracowań, których obowiązek opracowania został określony w dokumentacji projektowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na nie następujące dokumenty:
1) dokumentacje projektowe, w tym: opisy techniczne, projekty zagospodarowania terenu,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót,
4) projekt stałej organizacji ruchu.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 3.1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 3.1) oraz STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813641,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847205,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 813641,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621561638
7.3.3) Ulica: Gęsia
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-719
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 813641,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |