Przebudowa drogi powiatowej nr 1132W Siemiradz – Bród od km 0+015 do km 0+560

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Białobrzegach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00299104
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00299104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 12:09
Lokalizacja
Białobrzegi, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d87e3665-fd73-4044-b5ff-bcd5e1cebe4a
Identyfikator
7981328300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

'ZYKO-DRÓG' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
498 793,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299104 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1132W Siemiradz – Bród od km 0+015 do km 0+560

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Białobrzegach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670230824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 109

1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 613 23 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdpbialobrzegi@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdpbialobrzegi.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bialobrzegipowiat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1132W Siemiradz – Bród od km 0+015 do km 0+560

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d87e3665-fd73-4044-b5ff-bcd5e1cebe4a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049457/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa drogi powiatowej nr 1132W Siemiradz - Bród od km 0+015 do km 0+560

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie przebudowy drogi na odcinku 545m.
Karczowanie krzaków 100,00 m2, lokalna rozbiórka konstrukcji drogi w miejscach utraty nośności 120,00m2, , frezowanie nawierzchni gr. 4cm 96,00m2, rozebranie istniejących przepustów 24,00m, demontaż słupków do znaków 3,00 szt. demontaż tarcz znaków 5,00 szt., wykonanie koryta drogi na gł. 40cm 802,00 m2, wykonanie koryta drogi na gł. 25 cm 120,00 m2, wykonanie koryta na gł. 30cm 56,00 m2, wykonanie nasypów 38,00 m3, warstwa odsączająca z piasku gr. 10 cm łącznie 978,00 m2, mechaniczne oczyszczenie i skropienie nawierzchni 6109,00m2, warstwa podbudowy z kruszywa 0/31,5mm gr. 20 i 25cm łącznie 978,00m2, roboty bitumiczne w-wa ścieralna AC 8S gr. 3 cm 3050,00 m2,warstwa wiążąca z BA AC16W gr. 6cm 922,00m2, warstwa wiążąca z BA AC16W gr. 4cm 56,00m2, warstwa wyrównawcza z BA AC16W średni 75kg/m2 204,38 t. wykonanie przepustów pod zjazdami z rur o średnicy 40cm 78,00m, montaż przyczółków prefabrykowanych dla rur o śr. 40cm 26,00szt., wykonanie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5mm 818,00m2, oczyszczenie rowów drogowych 400,00m, wykonanie muldy trawiastej 670,00m, oznakowanie poziome grubowarstwowe łącznie 112,90 m2, ustawienie barier SP-04 24,00m, montaż słupków do znaków 11,00szt., montaż tablic znaków 27 szt., wykonanie nawierzchni zjazdów z kruszywa 497,00 m2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498793,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 666032,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498793,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ZYKO-DRÓG” Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 796 231 08 07

7.3.3) Ulica: Żelazna 3

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498793,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane