Remont infrastruktury zewnętrznej oraz zagospodarowanie otoczenia budynku Branżowego Centrum Umiejętności w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie
ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00299301
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299301/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 12:51
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6171d21a-6dbd-4d2a-98c9-150a814e3b10
- Identyfikator
- 6792026454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299301 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont infrastruktury zewnętrznej oraz zagospodarowanie otoczenia budynku Branżowego Centrum Umiejętności w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W KRAKOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000179890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja gen. Jana Skrzyneckiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-363
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsm2@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsm2krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6171d21a-6dbd-4d2a-98c9-150a814e3b101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont infrastruktury zewnętrznej oraz zagospodarowanie otoczenia budynku Branżowego Centrum Umiejętności w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6171d21a-6dbd-4d2a-98c9-150a814e3b10
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299301
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064790/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont infrastruktury zewnętrznej oraz zagospodarowanie otoczenia budynku Branżowego Centrum Umiejętności w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie w ramach Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs) ́ KPO/25/1/BCU/U/0015 Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213862
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/03/2026/ZSM2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 519026,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont infrastruktury zewnętrznej oraz zagospodarowanie otoczenia budynku Branżowego Centrum Umiejętności w branży fryzjerskiej przy ZSM nr 2 w Krakowie obejmujący remont istniejących chodników, wykonanie nowego chodnika, wykonanie remontu i rozbudowy parkingu, dostawa i montaż bramy wjazdowej z napędem automatycznym, dostawa i montaż altany oraz wiaty rowerowej, dostawa oraz montaż obiektów małej architektury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
34928400-2 - Osprzęt miejski
39142000-9 - Meble ogrodowe
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
44112100-9 - Wiaty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432365,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 956898,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 673368,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maciej Stokłosa, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Almana Maciej Stokłosa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372059926
7.3.3) Ulica: Kazimierza Brodzińskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Nowy Wiśnicz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-720
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 673368,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |