„Rewitalizacja bazy oświatowej w Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach” część 1 Modernizacja sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Starachowicach część 2..
Gmina Starachowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00299322
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 12:55
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47c965eb-b556-445b-9aa8-4e5f9926ae7c
- Identyfikator
- 6641909150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299322 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja bazy oświatowej w Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach” część 1 Modernizacja sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Starachowicach część 2..
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47c965eb-b556-445b-9aa8-4e5f9926ae7c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja bazy oświatowej w Szkole Podstawowej nr 9 i Szkole Podstawowej nr 10 w Starachowicach” część 1 Modernizacja sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Starachowicach część 2..2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47c965eb-b556-445b-9aa8-4e5f9926ae7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019960/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Rewitalizacja bazy oświatowej w Szkole Podstawowej nr 9 i i Szkole Podstawowej nr 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2026.SD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 415550,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:Modernizacja toalet w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 (wcześniej Szkoła Podstawowa nr 9) - 3 toalety.
część 1 – Modernizacja sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
w Starachowicach,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiary oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wykonując zamówienie wykonawca musi zapewnić Zamawiającemu niezakłócone funkcjonowanie, w trakcie wykonania przedmiotu zamówienia niezależnie od etapu prac. Wykonawca zapewnieni (stosowny do uzasadnionych potrzeb Zamawiającego) stały i bezpieczny dostęp pracownikom, użytkownikom, współpracownikom, dostawcom, kontrahentom, gościom i innym osobom, z uwzględnieniem zagwarantowania przestrzegania przepisów obowiązującego prawa, w tym w szczególności przepisów BHP i ppoż.
Istniejący parter budynku Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Szkoły Podstawowej nr 10 zaprojektowano bez barier architektonicznych. Na parterze Szkoły Podstawowej nr 9 przewiduje się aranżację toalety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach co jest uzasadnione potrzebami placówki jak również przepisami związanymi z dostępnością budynków użyteczności publicznej dla osób niepełnosprawnych
Zgodnie z art. 101 ust. 4 Pzp wszelkie odniesienia w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 104 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Należy odczytywać to w ten sposób, iż każdorazowo odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Nie wymaga się, ale przewiduje, możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w budynku szkoły, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej po wcześniejszym umówieniu.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: wykonywaniem robót branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej z zakresu instalacji elektrycznej i sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.5.) Wartość części: 188994,64 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:Modernizacja toalet w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (wcześniej Szkoła Podstawowa nr 10 - 2 toalety.
część 2 – Modernizacja sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2
w Starachowicach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiary oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wykonując zamówienie wykonawca musi zapewnić Zamawiającemu niezakłócone funkcjonowanie, w trakcie wykonania przedmiotu zamówienia niezależnie od etapu prac. Wykonawca zapewnieni (stosowny do uzasadnionych potrzeb Zamawiającego) stały i bezpieczny dostęp pracownikom, użytkownikom, współpracownikom, dostawcom, kontrahentom, gościom i innym osobom, z uwzględnieniem zagwarantowania przestrzegania przepisów obowiązującego prawa, w tym w szczególności przepisów BHP i ppoż.
Istniejący parter budynku Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Szkoły Podstawowej nr 10 zaprojektowano bez barier architektonicznych. Na parterze Szkoły Podstawowej nr 9 przewiduje się aranżację toalety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach co jest uzasadnione potrzebami placówki jak również przepisami związanymi z dostępnością budynków użyteczności publicznej dla osób niepełnosprawnych
Zgodnie z art. 101 ust. 4 Pzp wszelkie odniesienia w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 104 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Należy odczytywać to w ten sposób, iż każdorazowo odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Nie wymaga się, ale przewiduje, możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w budynku szkoły, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej po wcześniejszym umówieniu.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: wykonywaniem robót branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej z zakresu instalacji elektrycznej i sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.5.) Wartość części: 226555,41 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione
na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |