Zapewnienie wsparcia dla systemu analizy i detekcji zagrożeń w systemach informatycznych opartych o metody uczenia maszynowego.
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517135
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-26 09:47
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d823012e-b805-4617-bac8-d942cc948c4d
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517135 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie wsparcia dla systemu analizy i detekcji zagrożeń w systemach informatycznych opartych o metody uczenia maszynowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.ncbj.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie wsparcia dla systemu analizy i detekcji zagrożeń w systemach informatycznych opartych o metody uczenia maszynowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d823012e-b805-4617-bac8-d942cc948c4d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494747
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.270.42.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonawca, co 6 miesięcy, przez 12 miesięcy od podpisania protokołu odbioru, jest zobowiązany dokonać przeglądu działania systemu (2 przeglądy w ciągu roku).
2. Po wykonaniu każdego z przeglądów Wykonawca dostarczy raport z jego przeprowadzenia w postaci elektronicznej lub drukowanej z wnioskami oraz zaleceniami ewentualnych zmian i rekomendacji.
3. Wykonawca, w cenie oferty, zapewnia usługę wsparcia technicznego (5x8h) wykonywaną przez inżyniera posiadającego certyfikację producenta systemu.
4. W przypadku usterek, o mniejszym poziomie krytyczności, zamawiający dopuszcza obsługę w godzinach roboczych przy zachowaniu maksymalnie 6-godzinnego czasu reakcji.
5. Wykonawca musi zapewnić dostępność Inżyniera wsparcia technicznego na terenie Polski, przy czym Inżynier powinien posiadać aktualne certyfikaty wydane przez producenta systemu.
6. Wykonawca, na żądanie klienta, musi dostarczyć informacji o rezultatach organizowanych przez producenta zewnętrznych testów bezpieczeństwa dla typu urządzeń, które stanowią przedmiot zamawianego wsparcia.
7. Wsparcie realizowanie ma być na okres 12 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 704790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 704790,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 704790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stinet sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522172992
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 704790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |