Dostawa artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

ZAKŁAD KARNY W TARNOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00299588
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00299588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-19 13:42
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c67645d-6c6c-4b3f-8dd5-2006cbc47984
Identyfikator
8731371991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299588 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W TARNOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320006

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_tarnow@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zktarnow.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1314626

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c67645d-6c6c-4b3f-8dd5-2006cbc47984

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00113210/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256270

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Dkw.2232.7.2026.DR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 222006,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część I – produkty zbożowe ZK Tarnów

kasza jęczmienna – 5005 kg
kasza manna – 403kg
makaron – 4810kg
mąka pszenna –1281 kg
mąka ziemniaczana – 14 kg
ryż – 4550kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 38936,03 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część II – przyprawy ZK Tarnów
Koperek suszony 10kg
Mieszanka warzywna – 114 kg
Cynamon – 23kg
Czosnek granulowany – 26kg
Kminek – 6 kg
Liść laurowy – 9 kg
Majeranek – 14 kg
Musztarda – 390kg
Ocet winny –130L
Papryka czerwona ostra – 32kg
Pieprz czarny mielony – 40g
Przyprawa do zup (typu maggi) – 910 L
Sól – 910kg
Przyprawa typu vegeta –260kg
Ziele angielskie – 13kg
Herbata –294kg
Pietruszka nać suszona –13 kg
chrzan tarty 500g-1000 g w słoiku – 59 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 11888,98 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część III – cukier ZK Tarnów
Cukier – 7800 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 14391 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – produkty sojowe ZK Tarnów
Granulat sojowy – 260kg
Kotlet sojowy a’la schabowy – 390kg
Kostka sojowa – 130kg
Pasztet sojowy –390kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 32005,28 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V – przetwory i miód ZK Tarnów
Dżem – 2600kg
Marmolada – 2600kg
Powidło – 1950 kg
Miód sztuczny płynny – 195kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 32005,28 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI – syropy, zupy, sosy ZK Tarnów
Syrop owocowy – 1040l
Sos biały – 91kg
Sos z grzybów leśnych – 195kg
Zupa barszcz biały – 156kg
Zupa barszcz czerwony - 156kg
Zupa jarzynowa – 910kg
Zupa kalafiorowa – 209 kg
Zupa krupnik – 362kg
Zupa pieczarkowa – 195kg
Zupa porowa – 260kg
Zupa żurek – 130 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 14348,70 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII – przetwory z pomidorów i papryki ZK Tarnów
Koncentrat pomidorowy 30% - 5655kg
Leczo pieczarkowe – 1430 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 10874,10 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część VIII – produkty zbożowe OZ Tarnów-Mościce

kasza jęczmienna – 2026 kg
kasza manna – 362kg
makaron – 3178kg
mąka pszenna –992kg
mąka ziemniaczana – 65kg
ryż – 2521kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 22803,40 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część IX – przyprawy OZ Tarnów-Mościce

Koperek suszony 7kg
Mieszanka warzywna – 104 kg
Cynamon – 11kg
Czosnek granulowany – 22kg
Kminek – 3 kg
Liść laurowy – 7 kg
Majeranek – 12kg
Musztarda – 279 kg
Ocet winny –119L
Papryka czerwona ostra – 21kg
Pieprz czarny mielony –30 kg
Przyprawa do zup (typu maggi) – 733 L
Sól – 710kg
Przyprawa typu vegeta –192 kg
Ziele angielskie – 7kg
Herbata –243 kg
Pietruszka nać suszona –10 kg
chrzan tarty 500g-1000 g w słoiku – 52kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 8969,94 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część X – cukier OZ Tarnów-Mościce
Cukier – 5338 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 13345,48 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część XI – produkty sojowe OZ Tarnów-Mościce
Granulat sojowy – 108kg
Kotlet sojowy a’la schabowy – 147kg
Kostka sojowa – 102kg
Pasztet sojowy –135kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 5482,82 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część XII – przetwory i miód OZ Tarnów-Mościce
Dżem – 1119kg
Marmolada – 1254kg
Powidło – 837kg
Miód sztuczny płynny – 70kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 12779,20 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część XIII – syropy, zupy, sosy OZ Tarnów-Mościce
Syrop owocowy – 681l
Sos biały –74kg
Sos z grzybów leśnych – 70kg
Zupa barszcz biały – 63kg
Zupa barszcz czerwony – 86kg
Zupa jarzynowa – 585kg
Zupa kalafiorowa – 13 kg
Zupa krupnik – 219kg
Zupa pieczarkowa – 95kg
Zupa porowa – 133kg
Zupa żurek –98 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 7392,48 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część XIV – przetwory z pomidorów i papryki OZ Tarnów-Mościce
Koncentrat pomidorowy 30% - 453kg
Leczo pieczarkowe – 1211kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 8898,99 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

ilości wskazane w formularzu ofertowym nie odpowiadały ilościom określonym dla cz. VIII w SWZ.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 12

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 14

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy