Remont drogi w miejscowości Rękawiec
Gmina Budziszewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00299624
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 13:47
- Lokalizacja
- Budziszewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08090856-a245-4a2c-874d-72a6afb4637c
- Identyfikator
- 7732223387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299624 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w miejscowości Rękawiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Budziszewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647813
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul.J.Ch.Paska, 66
1.5.2.) Miejscowość: Budziszewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-212
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 710 23 89
1.5.8.) Numer faksu: 44 710 23 89
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@budziszewice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.budziszewice.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08090856-a245-4a2c-874d-72a6afb4637c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi w miejscowości Rękawiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08090856-a245-4a2c-874d-72a6afb4637c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076849/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi Agnopol-Rękawiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235658
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zadania Remont drogi w miejscowości Rękawiec na ciągu drogi gminnej nr 116059E przebiegającej od miejscowości Rękawiec do miejscowości Agnopol zrealizowany zostanie remont na odcinku w miejscowości Rękawiec o długości 800 m. Początek zakresu robót przyjęto na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1303E Lubochnia-Żelechlinek (w linii krawędzi nawierzchni). Zakończenie zakresu- w km 800.00 na wysokości działki oznaczonej nr ew.204. Realizacja wyłącznie w ramach istniejącego pasa drogowego.
Zakresem swym obejmuje m.in. roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe, rozebranie nawierzchni bitumicznych); podbudowa (m.in. oczyszczenie podłoża, wyrównanie betonem asfaltowym); nawierzchnia (wykonanie warstwy ścieralnej o grubości 4 cm z betonu asfaltowego); pobocza i roboty uzupełniające (m.in. uzupełnienie i zagęszczenie poboczy kruszywem łamanym, nawierzchnia zjazdów z kruszywa łamanego regulacja wysokościowa urządzeń wodociągowych).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym jego zakres ilościowy, rzeczowy, parametry techniczne zawiera „projekt drogowy” i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Integralną część SWZ stanowi także załączony przedmiar robót, jednakże ma on charakter poglądowy, załączony w szczególności dla ułatwienia wykonawcom obliczenia ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381300 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 606525,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381300 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma NEDAP Sebastian Polus
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe "BUD-DROG" Stanisława Polus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387372210
7.3.3) Ulica: Piotrkowska
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-451
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381300 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |