Dostawa i uruchomienie urządzenia do robotycznej fabrykacji cyfrowej na potrzeby Inkluzywnego Laboratorium Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP w Gdańsku
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00299717
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-19 14:06
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d38ad81-6c1f-450e-a6dc-4bee0d9b6cd4
- Identyfikator
- 5830009346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299717 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i uruchomienie urządzenia do robotycznej fabrykacji cyfrowej na potrzeby Inkluzywnego Laboratorium Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Targ Węglowy 6
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-836
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@asp.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6d38ad81-6c1f-450e-a6dc-4bee0d9b6cd41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i uruchomienie urządzenia do robotycznej fabrykacji cyfrowej na potrzeby Inkluzywnego Laboratorium Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d38ad81-6c1f-450e-a6dc-4bee0d9b6cd4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088539/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i uruchomienie urządzenia do robotycznej fabrykacji cyfrowej na potrzeby Inkluzywnego Laboratorium Wydziału Rzeźby i Intermediów ASP w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254160
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP/26/5/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 396169,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników w zakresie kompletnego zrobotyzowanego stanowiska do obróbki materiałów i zastosowań rzeźbiarskich na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje kompletny, zintegrowany system technologiczny, gotowy do eksploatacji po dostawie i odbiorze, obejmujący w szczególności:
1) robota przemysłowego 6-osiowego;
2) co najmniej jedną oś zewnętrzną w postaci stołu obrotowego lub pozycjonera;
3) system sterowania i oprogramowanie;
4) narzędzie robocze w postaci elektrowrzeciona;
5) konstrukcję nośną;
6) system bezpieczeństwa;
7) niezbędne wyposażenie pomocnicze;
8) dokumentację techniczną i formalną;
9) szkolenie użytkowników.
3. Przedmiot zamówienia musi stanowić zintegrowany układ co najmniej 7-osiowy, przeznaczony do pracy dydaktycznej, projektowej i warsztatowej, umożliwiający obróbkę materiałów stosowanych w pracowni artystycznej, w szczególności pianek, drewna, tworzyw sztucznych oraz materiałów kompozytowych.
4. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności dostawa, transport, wniesienie, montaż, integracja, konfiguracja, uruchomienie, przeprowadzenie prób i testów funkcjonalnych, przekazanie dokumentacji oraz przeprowadzenie szkolenia użytkowników.
5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych, dopuszczony do obrotu i użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz pochodzić z legalnego kanału dystrybucji.
6. Szczegółowy opis wymagań technicznych, funkcjonalnych, eksploatacyjnych, gwarancyjnych i serwisowych dotyczących przedmiotu zamówienia został określony w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42997300-4 - Roboty przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42623000-9 - Frezarki
48921000-0 - System automatyzacji
30211300-4 - Platformy komputerowe
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390131,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 953250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390131,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rocket Robotics Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571496216
7.3.3) Ulica: Zachodnia 34
7.3.4) Miejscowość: Maków Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 06-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390131,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |