Wymiana emitera wraz z czopuchem tj. przewodu kominowego Spalarni Odpadów Medycznych USK1 w Szczecinie (ZP-261-12/2026)

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00299749
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00299749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 14:11
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-475168ae-557f-41e9-a3ad-53d317392723
Identyfikator
8522211119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kominy przemysłoweUsługi remontów i konserwacji zakładów grzewczych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KOMIN - PIEC - BUD MAJCHERCZYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABydgoszcz, PL · lot 0
391 140 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299749 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana emitera wraz z czopuchem tj. przewodu kominowego Spalarni Odpadów Medycznych USK1 w Szczecinie (ZP-261-12/2026)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Unii Lubelskiej, 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-252

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914253008

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@usk1.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk1.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-475168ae-557f-41e9-a3ad-53d317392723

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana emitera wraz z czopuchem tj. przewodu kominowego Spalarni Odpadów Medycznych USK1 w Szczecinie (ZP-261-12/2026)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-475168ae-557f-41e9-a3ad-53d317392723

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191606

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-261-12/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca zakresem demontaż istniejącego przewodu kominowego i przewodu dymowego z punktami pomiarowymi, dostawa i montaż i nowego przewodu kominowego – emitera zanieczyszczeń do atmosfery Spalarki Odpadów Medycznych typ EK40 CL w Spalarni Odpadów Medycznych USK1 PUM w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej 1 zgodnie z przedstawionym zakresem i wytycznymi Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale XXIV SWZ oraz załącznikach do OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262610-0 - Kominy przemysłowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45259300-0 - Usługi remontów i konserwacji zakładów grzewczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391140,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445052,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391140,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B. KOMIN-PIEC-BUD Majcherczyk i Wspólnicy Sp.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542169092

7.3.3) Ulica: ul. Grajewska 24

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-382

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 391140,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

umowa nr ZP-261-12/2026/DGE
2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane