Przebudowa drogi powiatowej nr 2920E w m.Węgrzynowice-Modrzewie
Gmina Budziszewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00299777
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-19 14:18
- Lokalizacja
- Budziszewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-260a993d-1f3b-43ab-b8af-180da655a49f
- Identyfikator
- 7732223387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00299777 z dnia 2026-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2920E w m.Węgrzynowice-Modrzewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Budziszewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647813
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul.J.Ch.Paska, 66
1.5.2.) Miejscowość: Budziszewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-212
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 710 23 89
1.5.8.) Numer faksu: 44 710 23 89
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@budziszewice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.budziszewice.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-260a993d-1f3b-43ab-b8af-180da655a49f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2920E w m.Węgrzynowice-Modrzewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-260a993d-1f3b-43ab-b8af-180da655a49f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076849/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi wraz z chodnikiem w miejscowości Węgrzynowice Modrzewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231710
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2294121,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zamówienia: Przebudowa drogi powiatowej nr 2920E w m. Węgrzynowice-Modrzewie.
Planowane roboty realizowane będą na odcinku od km 6+450.00 do km 7+392.00 o długości 942.00m przebiegającym przez miejscowość Węgrzynowice-Modrzewie. Odcinek objęty projektem przebiega przez teren zabudowy miejscowości oraz obszary upraw rolnych. Początek zakresu robót – wg pikietażu roboczego w km 0+000.00 - przyjęto w przekroju odpowiadającym końcowi wlotu drogi gminnej nr 116061E z miejscowości Żelechlin. Zakończenie planowanego zakresu robót zlokalizowane jest w km 0+942.00, w przekroju stanowiącym północną granicę Gminy Budziszewice. Całość przedsięwzięcia zlokalizowana jest na jednej działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 76 obrębu Węgrzynowice – Modrzewie. Zakresem swym obejmuje m.in. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (m.in. roboty pomiarowe, rozebranie nawierzchni bitumicznych i podbudowy z kruszywa lub brukowca, rozebranie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej); podbudowa jezdni (m.in. oczyszczenie mechaniczne podłoża bitumicznego, podbudowa pomocnicza z kruszywa łamanego i skropienie jej asfaltem, podbudowa zasadnicza jezdni z betonu asfaltowego i skropienie jej emulsją asfaltową); nawierzchnia jezdni (warstwa ścieralna z betonu asfaltowego); chodniki z kostki betonowej (m.in. wzmocnienie podłoża piaskiem stabilizowanym cementem, podbudowa z kruszywa łamanego; nawierzchnia chodnika z kostki brukowej betonowej, odwodnienie podchodnikowe); remont przepustów; zjazdy z kostki betonowej oraz remont zjazdów nieutwardzonych z nawierzchnią z destruktu bitumicznego; pobocza z kruszywa łamanego; oznakowanie pionowe i bariery chodnikowe; roboty uzupełniające.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym jego zakres ilościowy, rzeczowy, parametry techniczne zawiera projekt architektoniczno-budowlany i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące integralną część SWZ.
Integralną część SWZ stanowi także załączony przedmiar robót, jednakże ma on charakter poglądowy, załączony w szczególności dla ułatwienia wykonawcom obliczenia ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1995008,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2732064,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1995008,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŚLIW-BRUK SEBASTIAN ŚLIWIŃSKI SP Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540002854
7.3.3) Ulica: -
7.3.4) Miejscowość: Małecz
7.3.5) Kod pocztowy: 97-217
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1995008 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |