„Budowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, w miejscowości Chotyłów”

SIM KZN POŁUDNIOWE PODLASIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300069
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 18:27
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be6803f1-0dba-4b87-a45b-6e11943b6203
Identyfikator
5372676067
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR CHWEŁATIUKPiszczac, PL · lot 0
233 692,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300069 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, w miejscowości Chotyłów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SIM KZN POŁUDNIOWE PODLASIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526025168

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Francuska 136

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@simkznpp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.simkznpp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292276

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


SIM KZN POŁUDNIOWE PODLASIE Sp. z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, w miejscowości Chotyłów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be6803f1-0dba-4b87-a45b-6e11943b6203

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083141/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Budowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, w miejscowości Chotyłów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi wewnętrznej na działkach o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, w miejscowości Chotyłów”
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi wewnętrznej na działkach zabudowy mieszkaniowej o nr ewid.: 472/111, 472/113, 472/114, 472/115, 472/116, położonych pomiędzy ulicami Łąkowa i Parkowa o nawierzchni gruntowej w miejscowości Chotyłów od km 0+000 do km 0+143,40 o długości 0,1434km.
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie następujących prac związanych z budową drogi:
- wykonanie robót rozbiórkowych w niezbędnym zakresie,
- wykonanie robót ziemnych,
- ustawienie krawężników betonowych,
- wykonanie ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego cementem,
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki 0/31,5mm niezwiązanej z kruszywem,
- wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo piaskowej,
- uporządkowanie przyległego terenu,
- regulacja wysokościowa pokryw urządzeń wodno-kanalizacyjnych.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233692,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386835,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233692,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe „Sław-Bud" Sławomir Chwełatiuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371401457

7.3.3) Ulica: Terespolska

7.3.4) Miejscowość: Piszczac

7.3.5) Kod pocztowy: 21-530

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233692,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane