Przebudowa konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia na budynku administracyjno-biurowym Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej na działce nr ewid. 659/43 w Żyrakowie.

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300097
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-19 22:17
Lokalizacja
Żyraków, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a3e6e2b-754c-4d8a-8ff8-e38979c17a06
Identyfikator
8721384615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300097 z dnia 2026-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia na budynku administracyjno-biurowym Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej na działce nr ewid. 659/43 w Żyrakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850456302

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: N/N

1.5.2.) Miejscowość: Żyraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-204

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@gzgkzyrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zyrakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a3e6e2b-754c-4d8a-8ff8-e38979c17a06

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia na budynku administracyjno-biurowym Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej na działce nr ewid. 659/43 w Żyrakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a3e6e2b-754c-4d8a-8ff8-e38979c17a06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00218119/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia na budynku administracyjno-biurowym Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234201

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZGK.271.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 455570,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia na budynku administracyjno-biurowym Gminnego Zakładu Komunalnego na działce nr ewid. 659/43
w Żyrakowie. Inwestycja będzie obejmowała wymianę elementów konstrukcyjnych (więźby dachowej)
budynku nie powodując przy tym zwiększenia obszaru odziaływania obiektu poza działkę ani zmian charakterystycznych parametrów użytkowych, takich jak: kubatura, powierzchnia zabudowy,
wysokość, długość, szerokość oraz liczby kondygnacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449717,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 698689,40 PLN

2026-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane