Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie - III rok realizacji PWE
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300125
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300125/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-20 10:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27938548-b7fe-4cd0-a745-4da0d93aa5df
- Identyfikator
- 6761114022
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300125 z dnia 2026-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie
- III rok realizacji PWE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 8
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-134
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osm1@szkolapaderewski.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szkolapaderewski.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27938548-b7fe-4cd0-a745-4da0d93aa5df1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie- III rok realizacji PWE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27938548-b7fe-4cd0-a745-4da0d93aa5df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300125
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00247462/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249390
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: remont konserwatorski elewacji frontowej ze ścianami szczytowymi i remont dachu Pałacu „Florianka” przy ul. Basztowej 8 w Krakowie - III rok realizacji PWE.
Zakres prac został opisany mi.in. w:
Przedmiarze robót– pomocniczo,
programie prac remontowo-konserwatorskich fasad budynku,
pozwoleniu Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie nr ZN-I.5142.558.2022 z dnia 16 listopada 2022 r. na wykonanie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
decyzji nr ZN-I.5142.558.20222.1 Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w sprawie zmiany pozwolenia konserwatorskiego nr ZN-I.5142.558.2022 z dnia 16 listopada 2022 r., znak: ZN-I.5142.558.2022.BS
decyzji Prezydenta Miasta Krakowa nr 11/6740.3/2023 z dnia 16 lutego 2023 r.,
informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
ekspertyzie stanu technicznego elementów konstrukcji,
projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo-konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
projekcie zagospodarowania terenu,
karcie projektu budowlanego,
projekt architektoniczno-budowlany remontu pokrycia dachowego wraz dociepleniem połaci dachowych oraz prac remontowo- konserwatorskich elewacji frontowej i tylnej budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Im. I. J. Paderewskiego przy ul. Basztowej 7, 8 w Krakowie,
opiniach, uzgodnieniach, pozwoleniach i innych dokumentach,
w rzutach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112400-2 - Dach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112420-8 - Wsporniki dachowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |