Pozostałe KB 2
ŻŁOBEK MIEJSKI NR 1 W GŁOGOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00300165
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300165/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-20 13:00
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6aea217-c385-4765-83e0-c68f7ff44342
- Identyfikator
- 6932180038
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie różnePomoce dydaktyczneMeble przedszkolne
Wykonawcy
1 przyznane
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
46 833,48 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300165 z dnia 2026-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Pozostałe KB 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ŻŁOBEK MIEJSKI NR 1 W GŁOGOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366182463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Andromedy 23
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@pp1.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zm1.glogow.pl/home
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pozostałe KB 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6aea217-c385-4765-83e0-c68f7ff44342
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300165
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A4.2.1. pn.: Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+ /Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029/2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
II. Przedmiotowe zamówienie prowadzone jest z uwagi na nierozstrzygnięcie zamówienia publicznego w przedmiotowym zakresie prowadzonego w ramach postępowania przetargowego w trybie podstawowym (sygn.: ŻM1.ZP1.2026), pn.: „Utworzenie 13 nowych miejsc opieki w Żłobku Miejskim nr 1 w Głogowie”.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ŻM1.ZP1.2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ŻM1.ZP2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem postępowania przetargowego prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki, jest zakup i dostawa materiałów dydaktycznych oraz wyposażenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39161000-8 - Meble przedszkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46833,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46833,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46833,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 725-193-34-48
7.3.3) Ulica: Graniczna 46
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-428
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46833,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-29SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
n.d.| 2026-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |