Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00300321
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00300321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-22 06:36
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63a85e29-6e42-4c08-80df-cf3bc8e5bbfd
Identyfikator
7511536900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji specjalnej

Wykonawcy

1 przyznane

Nowe Horyzonty Anna GorczowskaWrocław, PL · lot 0
7700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300321 z dnia 2026-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421437

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 20B

1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kadry@pcprkluczbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pcprkluczbork.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63a85e29-6e42-4c08-80df-cf3bc8e5bbfd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc rodzinie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63a85e29-6e42-4c08-80df-cf3bc8e5bbfd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015627/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zajęcia reedukacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Bliżej siebie 3” w programie Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021 – 2027, działanie 6.7 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej nabór nr FEOP.06.07-IZ.00-005/23 dla Subregionu Północnego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271239

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Poprzedni znak sprawy: PCPR.ZP.BS.6.26

W poprzednim postępowaniu nie złożono żadnej oferty art.305 pkt 2 Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-22b6c5e5-9e34-44b0-8ac7-89dfb34f104d

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.ZP.BS.8.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8300 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest: przeprowadzenie jednodniowego szkolenia dla dzieci, młodzieży umieszczonych w rodzinnej pieczy zastępczej oraz ich opiekunów: „Uzależnienia behawioralne. Czego dzieci i młodzież doświadczają w przestrzeni online?”.
1.2. Wymiar: 1 dzień szkoleniowy, 5 godzin dydaktycznych (po 45 minut) dodatkowo należy uwzględnić dwie przerwy 10-minutowe. Szkolenie ma zostać przeprowadzone w godzinach popołudniowych.
1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1A do niniejszego Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nowe Horyzonty Anna Gorczowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121474885

7.3.3) Ulica: Leszczyńskiego

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-078

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-25
2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi